Enerjisa Enerji A.Ş. olarak sektörün lideri olduğumuzu biliyor, en iyi teknoloji ve inovasyon odaklı yaklaşımımız ile liderliğimizi devam ettirmeyi hedefliyoruz. Enerji sektörünün dönüşümünde attığımız cesur adımlarla müşterilerimize yeni çözümler sunuyoruz.

ÇAĞIN TEKNOLOJİSİ: EŞARJ

Otomotiv sektörünün yeni oyuncusu elektrikli araçların giderek yaygınlaştığı ülkemizde, en kritik unsurlardan biri de şarjlanma çözümlerinin ve şarj altyapısının sağlam temellere oturmasıdır. Türkiye’de ilklere imza atmış sektör lideri Eşarj’ın yaygın ve güçlü istasyon ağıyla, şarjlanma alanında uçtan uca çözüm sunuyoruz.

EŞARJ İLE E-MOBİLİTE

Elektrikli araçların konforlu ve hızlı şekilde, her tip kullanıcı tarafından şarjlanabilmesi Elektro-Mobilite’ye imkan sağlayan önemli faktörlerin başında geliyor. Eşarj hizmetimizle, binek OEM’ler ile iş birlikleri yapıyor ve müşterilerimiz araçlarını satın alma aşamasındayken dahi çözüm üretmeye başlıyoruz.

Markaların E-Mobilite İş Ortağı olarak aracınızı aldığınız andan itibaren;EŞARJ İLE TEMİZ ENERJİ
Temiz enerji kullanımını ve bu alana yapılan yatırımı önemsiyoruz. Eşarj olarak, halka açık şarj istasyonlarında kullanılan enerjinin tamamı için yeşil enerji sertifikası temin ederek, rüzgar ve güneş gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından üretim yapan santralleri destekliyor ve bu alanda  Uluslararası IREC Sertifikasyonu’na sahip ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz! Kullanıcılarımıza yeşil enerji ile şarj imkanı vererek sürdürülebilir bir geleceğe birlikte adım atıyor ve sıfır emisyonu mümkün kılıyoruz.

HEMEN BAŞVUR

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu Numaranız
E-posta AdresinizMesajınız gönderildi!
Mesaj gönderilirken hata oluştu!
Karakter limitini geçtiniz!

Diğer Hizmet Alanları

Güneş Enerjisi Çözümleri

Hemen Başvur

Enerji Verimliliği Uygulamaları

Hemen Başvur

Yeşil Enerji Sertifikası

Hemen Başvur

Kojenerasyon Çözümleri

Hemen Başvur

Elektrik Tarifeleri

Hemen Başvur