×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Müşteri İşlemleri

Pozitif Çözümler

Enerjisa'nın Pozitif dünyasında ücretsiz yararlanabileceğiniz ayrıcalıklı hizmetler sizi bekliyor.Faturanız Kontrol Altında: Faturalarınız düzenlenmeden önce sahada okunan dönemlik tüketiminiz, geçmiş 12 aylık tüketiminizle karşılaştırılır. Eğer tüketimlerinizde farklılık söz konusu ise sistemimiz otomatik olarak faturanızı detaylı olarak kontrol eder. Faturalanacak tüketim miktarının da hatalı olduğu tespit edilirse gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra faturanız düzenlenir. Her bir faturada bu süreç düzenli olarak işletilir ve böylece faturanız size en doğru ve hatasız şekilde ulaştırılmaya çalışılır. Tüm bu süreçler sizin bir talep veya başvurunuz olmasa dahi sizi korumak adına Enerjisa tarafından yürütülür. Ancak, faturanızda yine de bir hata olduğunu düşünürseniz 444 4 372’den 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.Erken Uyarı Sistemi: Elektrik faturanız kesildiği tarih itibarıyla faturanıza son ödeme tarihiniz de otomatik olarak yansır. Ancak hayatın koşturmacası içerisinde bazen aksaklıklar yaşar, fatura ödemeyi bile unuturuz. Böyle zamanlarda Enerjisa olarak son ödeme tarihi geçen faturalarınız için size bilgilendirme mesajı atarak herhangi bir olumsuz durumda kalmanızı engellemeye çalışırız. Siz de 444 4 372’den bize ulaşarak iletişim bilgilerinizi hemen güncelleyin, fatura ödeme durumunuzdan haberdar olun.Faturalarınız Cebinizde/E-Postanızda: Elektronik ortamda gönderilen faturalar hayatımızı kolaylaştırıyor. Elektrik faturalarınızı da artık SMS ya da e-posta olarak alabilir kaybolma riskini engellerken bir yandan da doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Elektronik ortamda gönderilen faturaların sizin için düzenlenen kağıt faturadan hiçbir farkı bulunmamaktadır. 444 4 372’den bize ulaşarak hemen faturalarınızın elektronik ortamda düzenlenmesini isteyebilir, hayatınıza bir kolaylık daha katabilirsiniz.Enerjisa Mobil Her An Yanında: Enerjisa Mobil ile elektrik işlemleriniz için başvurudan, size en yakın Enerjisa’yı bulmaya, tasarruf yaptıran ipuçlarından, bölgenizdeki altyapı geliştirmeleri için yapılan planlı enerji kesintilerine, tarife detaylarınızdan fatura işlemlerinize kadar birçok kolaylık artık cebinizde. Akıllı telefonunuzun uygulama marketinden hemen Enerjisa Mobil’i indirin, kolaylıklar cebinize gelsin.

             Faturalarınız Enerjisa Mobil'de: Enerjisa Mobil’de yapabileceğiniz birçok işlemin yanı sıra faturalarınızı da görüntüleyebilir, olduğunuz yerden kolayca ödemenizi aynı uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Geçmiş faturalarınızı da görüntüleyebilir, fatura karşılaştırmanızı kolayca yapabilirsiniz. Faturalarınızı rahatça takip etmenin yanı sıra faturamı ne ara ödesem diye düşünmez zamandan tasarruf edersiniz. Hemen akıllı telefonunuzun uygulama marketinden Enerjisa Mobil’i indirin, faturalarınızı dert etmeyin.

             Tüketim Analizleriniz Cebinizde: Enerjisa Mobil’in bir faydası da her an dilediğiniz yerde Aylık Tüketim Geçmişinizi görüntüleyebilir, bölgenizdeki Enerjisa abonelerinin ortalama tüketimleriyle kendi tüketiminizi karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz bu analizleri belirli aralıklarda e-posta olarak biz de gönderebiliriz. Hemen 444 4 372'yi arayın, iletişim bilgilerinizi güncelleyin, periyodik analizleriniz e-postanıza gelsin.7/24 Hizmet: Bize dilediğiniz zaman birçok kanaldan rahatça ulaşabilirsiniz. Tüm elektrik abonelik işlemlerini yapabileceğiniz Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz ve fatura ödemelerinizi yapabileceğiniz Yetkili Ödeme Merkezlerimiz’in yanı sıra 7 gün 24 saat bize ulaşabileceğiniz dijital kanallarımız ve Çağrı Merkezimiz ile hizmetinizdeyiz. Tüm kanallarımız için lütfen tıklayın.Tasarruf Yapmak Çok Kolay: Enerjini Koru söylemiyle önce Enerjisalılar’a sonra da tüm Türkiye’ye nasıl tasarruf yapılabileceğini öğretmek için çıktığımız yolda müşterilerimize kolay uygulayabilecekleri ipuçları sunuyoruz. Hem enerjinikoru.com hem de Enerjisa Mobil üzerinden her daim ulaşabileceğiniz tasarruf önerilerimiz için tüketim alışkanlıklarınızı anlamamıza yarayacak bir anketle size özel önerilerde bulunuyoruz. Hemen tıklayın, ankete başlayın.Enerjimi Koruyorum: Çocuklarımızı da unutmadık ve onlar için hem eğlenecekleri hem de nasıl tasarruf yapıldığını öğrenecekleri bir oyun hazırladık. Tasarruf yaptıkça kendi şehirlerini kuran çocuklarımızın, tasarrufun önemini kavrayarak bunu hayatlarının bir parçası haline getirmelerini hedefliyoruz. Hemen telefonunuza indirin ve eğlenceye başlayın.