Enerjisa olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek için tüm kanallarımızla yanınızda, yakınınızdayız.

  
Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezleri 
Yüz yüze hizmet sunduğumuz Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizi sizlere çağdaş ve hızlı bir hizmet deneyimi yaşatabilecek şekilde tasarladık. Yüzlerce çalışanımızla yılda yaklaşık 2 milyon işlem gerçekleştiriyoruz. Size en yakın Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezi için tıklayın.
 
Enerjisa Mobil Müşteri Hizmetleri Merkezleri 
Müşteri Hizmetleri Merkezi olmayan, az yoğun ve kırsal bölgelerimize Mobil Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizle ulaşıyoruz. Mobil araçlarımız yılda yaklaşık 250.000 km yol yaparak, sizlerin hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Enerjisa İşlem Merkezleri 
Elektrik faturalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezlerinden ödeyebilirsiniz. 100’ün üzerinde noktada müşterilerimize erişilebilir ve güvenilir hizmet sunduğumuz Enerjisa İşlem Merkezlerimizde elektrik faturalarınızın yanı sıra diğer faturalarınızı da güvenle ödeyebileceğiniz gibi elektrik satış sözleşmenizi yaparak Enerjisa fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Size en yakın Enerjisa İşlem Merkezi için tıklayın.
 
Enerjisa Saha Satış Danışmanları 
Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak amacıyla oluşturduğumuz 400’e yakın saha satış danışmanıyla sizlere yüz yüze çözümler sunuyoruz. Her gün hizmet alanımız içerisinde yaklaşık 20.000 müşteri ziyareti gerçekleştiriyor ve teknoloji destekli sistemimizle Enerjisa fırsatlarını kapınıza getiriyoruz.
Enerjisa Çağrı Merkezi 
Yılda yaklaşık 2 milyonun üzerinde çağrıyı ortalama 14 saniye içinde karşıladığımız Enerjisa Çağrı Merkezimizde, interaktif IVR hizmeti sayesinde işlemlerinizin büyük bir kısmını self-servis olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Çağrı merkezimizde 7 gün 24 saat aralıksız sizlerin elektrik ve faturalarıyla ilgili sorularınıza cevap veriyor, sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Çağrı merkezimize 444 4 372 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Enerjisa Online Hizmetler Merkezi 
Sizlere hizmet kolaylığı sağlayan kanallarımızdan bir diğeri ise Enerjisa Online Hizmet Merkezi. Fatura incelemeden tüketim karşılaştırmaya, randevu işlemlerinden fatura ödemeye kadar birçok işlemi Online Hizmetler Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
 
Enerjisa Tele Satış Danışmanları 
Enerjisa Tele Satış Danışmanlarımız serbest  tüketici olarak Enerjisa’nın fırsatlarından  faydalanabilecek müşterilerimizi arayarak  bilgilendirme  yapar ve işlemlerini  gerçekleştirir. Bu kanal ile yılda 120.000  müşterimizi Enerjisa avantajlarıyla buluşturuyoruz.Siz de 444 4 372 no’lu  hattımızdan 3’ü tuşlayarak size uygunfırsatlardan faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. tıklayın.
 
Enerjisa Mobil 
Enerjisa Mobil uygulamasını hemen indirin, tüm işlemlerinizi kolayca yapın.
  • Geçmiş tüketimlerinizi inceleyin, dahası bölgenizdeki kullanıcılarla kendi tüketiminizi karşılaştırın,
  • Elektrik işlemleriniz için başvuru yapın, online randevu alın,
  • Faturalarınızı online olarak ödeyin, ya da size en yakın ödeme noktasını bulun. Detaylar ve daha fazlası için tıklayın.
 
Twitter Destek Hesapları 
Enerjisa ve Enerjisa dağıtım şirketlerine tüm soru ve önerileriniz için Twitter'dan da ulaşabilirsiniz. Hesaplarımız;

@enerjisadestek 
@baskentdestek 
@toroslardestek 
@ayedasdestek