Enerjisa olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek için tüm kanallarımızla yanınızda, yakınınızdayız.

  
Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezleri 
Yüz yüze hizmet sunduğumuz Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizi sizlere çağdaş ve hızlı bir hizmet deneyimi yaşatabilecek şekilde tasarladık. Yüzlerce çalışanımızla yılda yaklaşık 2 milyon işlem gerçekleştiriyoruz. Size en yakın Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezi için tıklayın.
 
Enerjisa Mobil Müşteri Hizmetleri Merkezleri 
Müşteri Hizmetleri Merkezi olmayan, az yoğun ve kırsal bölgelerimize Mobil Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizle ulaşıyoruz. Mobil araçlarımız yılda yaklaşık 250.000 km yol yaparak, sizlerin hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Mobil Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizin bilgileri için tıklayınız.

Enerjisa İşlem Merkezleri 
Enerjisa İşlem Merkezleri'nde abonelik ve tahliye işlemleri için başvuru yapabilir, fatura ve ödemelerinizi kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Enerjisa İşlem Merkezi için tıklayın.
Enerjisa Çağrı Merkezi 
Yılda yaklaşık 2 milyonun üzerinde çağrıyı ortalama 14 saniye içinde karşıladığımız Enerjisa Çağrı Merkezimizde, interaktif IVR hizmeti sayesinde işlemlerinizin büyük bir kısmını self-servis olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Çağrı merkezimizde 7 gün 24 saat aralıksız sizlerin elektrik ve faturalarıyla ilgili sorularınıza cevap veriyor, sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Çağrı merkezimize 444 4 372 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Enerjisa Online Hizmetler Merkezi 
Sizlere hizmet kolaylığı sağlayan kanallarımızdan bir diğeri ise Enerjisa Online Hizmet Merkezi. Fatura incelemeden tüketim karşılaştırmaya, randevu işlemlerinden fatura ödemeye kadar birçok işlemi Online Hizmetler Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.

Enerjisa Mobil 
Enerjisa Mobil uygulamasını hemen indirin, tüm işlemlerinizi kolayca yapın.
  • Geçmiş tüketimlerinizi inceleyin, dahası bölgenizdeki kullanıcılarla kendi tüketiminizi karşılaştırın,
  • Elektrik işlemleriniz için başvuru yapın, online randevu alın,
  • Faturalarınızı online olarak ödeyin, ya da size en yakın ödeme noktasını bulun. Detaylar ve daha fazlası için tıklayın.
 
Twitter Destek Hesapları 
Enerjisa ve Enerjisa dağıtım şirketlerine tüm soru ve önerileriniz için Twitter'dan da ulaşabilirsiniz. Hesaplarımız;

@enerjisadestek 
@baskentdestek 
@toroslardestek 
@ayedasdestek