Fatura Ödeme Kanalları
MENU

ENERJİSA İŞLEM MERKEZLERİ

Enerjisa İşlem Merkezlerinde nakit elektrik faturası ödemelerinizde işlem ücreti alınmamaktadır. Ödeme esnasında sözleşme hesap numarası veya faturanıza ihtiyacınız olacaktır.


Enerjisa İşlem Merkezleri:

ONLINE HİZMETLER MERKEZİ

Elektrik faturalarınızı Online Hizmetler Merkezi'ne üye girişi yaptıktan sonra, kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Devam>>

Bir önceki yıla ilişkin elektrik tüketim miktarınız ve bu miktarın TL karşılığı bedeline Online Hizmetler Merkezi’nden veya Enerjisa Mobil akıllı telefon uygulamasından kullanıcı girişi yaparak ulaşabilirsiniz.

ANLAŞMALI BANKALAR 

 

Elektrik faturası ödemelerinizi anlaşmalı bankalardan ödeyebilirsiniz. Ödeme esnasında sözleşme hesap numarası veya faturanıza ihtiyacınız olacaktır.

PTT 

Elektrik faturası ödemelerinizi PTT şubelerinden, fatura tutarınız haricinde ilave bir ücret ödemeksizin yapabilirsiniz. Ödeme esnasında sözleşme hesap numarası veya faturanıza ihtiyacınız olacaktır.

 

VADESİ GEÇMİŞ BORÇ ÖDEMELERİ & KREDİ KARTI POS KOMİSYON ORANLARI

Vadesi geçmiş borçlarınızı, anlaşmalı banka kredi kartları ile taksitli olarak Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizden ödeyebilirsiniz. Kredi kartlarınızla yapacağınız ödemelerde bankanızın size uygulayacağı komisyon bilgisi için 444 4 372 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Kredi kartı pos komisyon oranları için tıklayınız.

ENERJİSA MÜŞTERİLERİ FATURALARINI FASTPAY İLE ÖDEYEBİLİYOR

Tüm Enerjisa müşterileri elektrik faturalarını Denizbank “fastPay”mobil uygulamasından kredi kartı ile komisyon vermeden ödeyebiliyor. Faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilmek için siz de fastPay indirin.