Enerjisa'da Gelişim
MENU

Enerjisa'da Gelişim

Enerjisa’da eğitim ve gelişim programlarımızı farklı çalışan profillerine ve farklı mesleki ihtiyaçlara uygun olacak şekilde çeşitlendirerek dizayn ediyoruz. Enerjisalıların her alanda sürekli gelişimini destekleyen, farklı segmentlere hitap eden eğitim programlarımızla çalışanlarımıza hem mesleki hem de profesyonel gelişim fırsatları sunuyoruz.

 

Young Energy

Kariyerinin başında yüksek potansiyelli çalışanlarımızın gelişimini destekleyen; Enerjisa’nın değerleri, stratejik hedefleri ve liderlik modeli baz alınarak tasarladığımız gelişim programımız Young Energy ile genç yeteneklerimizin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Yaklaşık 1,5 yıllık bir zamana yayılan programımız kapsamında genç yeteneklerin potansiyelleri ve performansları önündeki engellerini kaldırmaları ve kişisel liderliklerini desteklemeleri için farkındalık eğitimleri, yetkinlik eğitimleri, takım çalışmaları, envanterler, ilham veren buluşmalar, liderler ile sohbetler, mentorluk gibi birçok uygulamadan oluşan bir süreç imkânı sunuyoruz.

 

T.E.A.M

Orta kademe yöneticilerimiz için özel olarak hazırlanan T.E.A.M. Yönetici Geliştirme Programımızla şirket yöneticilerimizin yönetsel becerilerini geliştiriyoruz. Bu yönetsel beceriler sayesinde, yöneticilerimizin liderliğinde, tüm organizasyonumuzu stratejik hedeflerimize ve geleceğe taşıyoruz.

T.E.A.M Yönetici Geliştirme Programımızla yönetsel gelişimin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanında görev alan, farklı kıdem seviyelerinden yöneticilerimizi biraraya getirerek ortak Enerjisa kültürünü paylaşmalarına imkân sağlıyoruz.

 

Satış Okulu

Türkiye’nin en beğenilen markası olma vizyonu ile yürüttüğümüz müşteri odaklı çalışmalarımızla bu konuda öncü olmayı hedefliyoruz.

Bu anlamda müşterilerimize kusursuz Enerjisa hizmeti sunmak için alt yapı yatırımlarımızın yanı sıra insan kaynağı yatırımlarımıza da önem veriyoruz.

Satış Okulu gelişim programımızla satış alanında enerji sektörünün en nitelikli iş gücünü yetiştirmeyi amaçlıyoruz. 3 yıl süren bu gelişim programı ile müşteriye hizmet sunan çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştiriyor, teknik ihtiyaçlarını farklı eğitim metotlarıyla karşılıyoruz.

 

Young Engineers 

Yeni mezun genç mühendisleri inovasyon odaklı işe alım süreci ile Enerjisa’ya kazandıran eğitim & gelişim programımız. Enerjisa’da genç yetenek havuzu oluşturmak, inovasyon kültürü yaratmak ve değişim elçileri geliştirmek amacı ile yürüttüğümüz bu programa 0-2 yıl tecrübeli elektrik & elektronik, makina veya maden mühendisliği bölümünden mezun, iyi derecede İngilizce bilen adaylar başvurabilirler.

Öndeğerlendirme ve mülakatlar sonrasında seçilen adaylar “Engineering Challenge” kapsamında projeler geliştirerek Enerjisa yöneticileri ile paylaşırlar. Değerlendirmeler sonucu başarılı bulunan adaylar Young Engineers programına dahil olurlar. Program boyunca eğitim ve gelişim süreci devam eden genç mühendisler Enerjisa ailesinin de üyesi olurlar.