×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Şirket Profili

Çalışma Prensipleri/Etik Bildirim

Enerjisa Enerji'de saygınlığın, güvenilirliğin ve her adımda sorumlu davranmanın gerekliliklerini yerine getirdiğimiz bir kültüre sahibiz. Paylaşmaktan gurur duyduğumuz ortak değerlerimiz ve bu değerlerin bizlere sunduğu ortak kazanımların ışığında faaliyet gösterdiğimiz alanlarda fark yaratıyoruz.

Enerjisa Enerji'nin bu kültürüne uygun davranmak; müşterilerimiz, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve toplum nezdinde, güçlü Enerjisa itibarını korumak adına hepimizin ortak sorumluluğu. Enerjisa Enerji İş Etiği kuralları, bu kültürü sürdürülebilir kılmanın bir pusulası.

Enerjisa Enerji olarak, hepimizi ortak paydada buluşturan köklü kültürümüzün üzerine inşa edilen bu kuralların tüm faaliyetlerimizde gözetilip uygulanacağını taahhüt ediyoruz.

Enerjisa ENETİK Kuralları için tıklayınız.

ETİK BİLDİRİM KANALLARI
Telefon: 0 (216) 579 09 14
Adres: Enerjisa Enerji İç Denetim Başkanlığı, Nida Kule Batı 1/1 Ataşehir 34746, İstanbul
E-mail: ENETİK@enerjisa.com

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) Kapsamında Aydınlatma: Enetik İhbar Hattı uygulaması kapsamında yapılan görüşmeler kayıt altına alınmakta olup ses kaydınız, enetik@enerjisa.com adresine e-posta göndermeniz halinde e-posta adresiniz ile e-posta veya ses kaydı içinde arzu etmeniz halinde paylaşacağınız kişisel verileriniz, temel hak ve özgürlüklerinize zarar gelmemesi kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için gerekli olması sebebine bağlı olarak Enerjisa Enerji A.Ş. tarafından işlenecektir. İşlenen veriler tüm güvenlik tedbirleri alınarak ve gizlilik içinde elektronik ortamda saklanacak; Enerjisa Enerji A.Ş. İç Denetim Bölüm Başkanı dışında herhangi bir çalışanla veyahut herhangi üçüncü kişi ile paylaşılmayacaktır. Kanun’un 11. maddesi kapsamında, kişisel verilerinize ilişkin her türlü talebinizi Enetik İhbar Hattı’nı arayarak veya enetik@enerjisa.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz