×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Dijital Dönüşüm

Enerji sektörünün gelecekteki ihtiyaçlarını şekillendiren dijitalleşme, düşük karbonlu büyüme, dağıtık üretim, kentleşme, müşteri odaklılık ve deregülasyon mega trendlerini ele alıyoruz Elektrik şebekelerinin genişletilmesi, modernizasyonu ve dijitalleştirilmesi, mevcut tüm esneklik kaynaklarını bir araya toplamak, verimliliği artırmak ve düşük karbonlu elektrik arzına hızlı bir şekilde geçişi desteklemek için gereklidir. Dijitalleşme ile veri temelli enerji ve talep yönetimi mümkün hale gelirken enerji en verimli şekilde kullanılabilmektedir. Nesnelerin interneti (IoT) ve akıllı teknolojiler gibi gelişmelerin oluşturduğu fırsatlar enerji sektörünü dönüştürmeye devam etmektedir.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM MODELİ -

 

E-TERNAL

Müşterilerimize enerji temin ederken teknolojinin gücünü kullanarak dünyaya, insanlığa ve kendi faaliyetlerimize değer katıyoruz. Sürdürülebilirliği bütünsel bir biçimde dijitalleşme ile güçlendirmek üzere dijital dönüşüm modeli olan E-TERNAL’ı geliştirdik. ‘Ternal’ kendimizi dünyamızı, insanımızı ve işimizi geliştirmeye adamamızı temsil ederken, ‘E’ harfi de elektron, enerji ve Enerjisa’yı temsil etmektedir.

Ortak Alanlar

İnsan ve Kültür

Hızlı teknolojik gelişmeler, otomasyon, yapay zeka ve çalışan beklentilerindeki değişiklikler küresel olarak çalışma ortamını ve iş gücünü dönüştürmektedir. Bu dönüşüm, Covid-19 pandemisi tarafından hızlandırılmış ve bir...

İstek Listeniz Boş

Seçtiğin konu ve projeleri ekleyerek istek listeni oluşturabilir,
toplu bir şekilde PDF formatında indirebilirsiniz.