Yenilikçi Uygulamalar
MENU

Enerjisa'dan Yenilikçi Uygulamalar

Enerjisa Mobil

Enerjisa Mobil uygulamasını App Store, Google Play veya AppGallery'den ücretsiz hemen indirin, tüm işlemlerinizi kolayca yapın.

  • Geçmiş tüketimlerinizi inceleyin, dahası bölgenizdeki kullanıcılarla kendi tüketiminizi karşılaştırın,
  • Elektrik işlemleriniz için başvuru yapın, online randevu alın,
  • Faturalarınızı online olarak ödeyin, ya da size en yakın ödeme noktasını bulun,
  • Enerjini Koru alanında tasarruf önerilerini inceleyin,
  • Bölgenizdeki planlı enerji kesintilerini takip edebilirsiniz.

Enerjisa Mobil’in tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz için Enerjisa Online Hizmetler Merkezi üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Online Hizmetler Merkezi üyeliğiniz varsa, T.C. kimlik numaranız, müşteri numaranız veya vergi kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve Online Hizmetler Merkezi şifreniz ile Enerjisa Mobil’e giriş yapabilirsiniz.

               

Uygulamayı indirebilmek için akıllı telefonunuzun işletim sistemi iOS 8.1 veya Android 4.3 ve üzeri olmalıdır.

Enerjisa Enerji A.Ş. Enerjisa Mobil içinde yer alan hizmet ve kampanyaları değiştirme hakkına sahiptir. 

 

Enerjimi Koruyorum

Çocuklarla geçirilen her anın ne kdaar değerli olduğunu biliyoruz. Bu kiymetli anlarda da enerjimizi korumak için "Enerjimi Koruyorum" mobil oyunu hazırladık, içine de Pozitip ile beraber eğlenceli bilgiler kattık.

Bu oyunla çocuklar kendi şehirlerini inşa edebilir, evlerini verimli hale getirebilir, tasarruf ipuçları ile görevleri tamamlayarak enerjilerini koruyabilir.

Sen de oyun hemen indir, çocuklarla paylaş, enerji tasarrufunu öğrenmelerine yardımcı ol.

                                

          

186 Mobil Uygulaması

Enerjisa Dağıtım Şirketleri, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.
IOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlardan erişilebilen uygulama ile Başkent, Ayedaş ve Toroslar elektrik dağıtım bölgelerindeki 14 il için arıza kaydı oluşturulabiliyor ve planlı kesintiler hakkında detaylı bilgi kolayca elde edilebiliyor.


Enerjisa Bilgi Sistemleri tarafından geliştirilen ve İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Bartın, Kastamonu, Karabük, Zonguldak, Çankırı, Kırıkkale, Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Kilis ve Osmaniye illerinde geçerli olan mobil uygulama; ‘Arıza Bildir’, ‘Arıza Kaydını Sorgula’ ve ‘Planlı Kesinti Sorgula’ bölümlerinden oluşuyor.


‘Arıza Bildir’ başlıklı bölümden kullanıcılar sistemde kayıtlı adresleri, o an bulundukları bölge veya farklı bir adres için aydınlatma, elektrik kesintisi, arıza kaydı ve acil durumlar konusunda kayıt oluşturabiliyor. Oluşturulan kayıtlar bilgi sistemi üzerinden anında sisteme kaydedilerek sahaya aktarılıyor.


‘Arıza Kaydını Sorgula’ bölümünde, kullanıcılar oluşturdukları kayıtlarının durumunu sorgulayabiliyorken; ‘Planlı Kesinti Sorgula’ bölümünden ise, planlı bakım, iyileştirme ve yenileme çalışmaları nedeniyle yapılacak kesintilerden 72 saat öncesinde haberdar olabiliyor.