×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Faaliyetlerimiz

Satış

Enerjisa Satış satış şirketleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen tedarik lisansı çerçevesinde 3 bölgede, 14 ilde görevli tedarik şirketi olarak düzenlemeye tabi elektrik piyasasında faaliyet göstermektedir. Bu piyasada faaliyet gösteren Enerjisa’nın görevli tedarik şirketleri ve faaliyet bölgeleri aşağıdaki gibidir.

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş. - Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak

Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. - İstanbul Anadolu Yakası

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. - Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Kilis

Bunun yanında Enerjisa, tüm Türkiye’deki serbest tüketicilere de toptan ve perakende elektrik satışı gerçekleştirmektedir.

Yaklaşık 10.1 milyon müşterisi ile 21 milyonu aşkın kullanıcıya fiziksel ve dijital kanallar üzerinden hizmet veren Enerjisa, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için var gücüyle çalışıyor.

Enerjisa Satış Şirketleri, müşterilerinin elektrik enerjisine erişimini sağlıyor, abonelik, sözleşme işlemleri, faturalama ve fatura tahsilatının yanı sıra müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak projelere de yatırım yapmaya devam ediyor. Yenilikçi, pazar ve müşteri odaklı iş modeli ve yaklaşımı, uzmanlığı, yüksek teknolojiye dayalı altyapısı ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun ürün, hizmet ve çözümler üretiyor.

Enerjisa, ana hissedarları olan Sabancı ve E.ON’un markaya sağladığı güçle müşterilerinin elektrik tedarikinde güvencesi konumundadır. Yaptığı yatırımlarla ülkemizin elektrik tedarikinin en büyük yatırımcısı olarak bugünün ve yarının enerjisinin karşılanmasında her zaman var olacaktı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. AYRINTILARI İNCELEYİN