×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Kariyer

Enerjisa'da Hayat

Türkiye'nin Enerjisi olarak var gücümüzle ülkemiz için çalışıyor, sektörümüzdeki dönüşüme öncülük ediyoruz. 10.1 milyon müşterimize 14 ilde ulaşıyor, yaklaşık 21.5 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet sağlıyoruz.

Tüm paydaşlarımıza değer yaratmak amacıyla ülkemizi ileriye taşıyan yatırımlara, fark yaratan başarılara imza atmaktan gurur duyuyoruz.

En yetkin insan kaynağı ile yüksek hizmet kalitesinin enerji sektörüne taşınmasına öncülük ederek, temas ettiğimiz tüm paydaşlarımızın hayat kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz.

Hedefimize giden yolda insan kaynağımızı en büyük gücümüz olarak görüyoruz.

Bu bilinçle gerçekleştirdiğimiz insan kaynakları yatırımlarımızla çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekleyen, yeteneklerini sergileyebilecekleri, potansiyellerini ortaya koyabilecekleri, fark yaratanların takdir edildiği sistemler kuruyoruz.

Bu sistemlerle çalışanlarımıza öncelikle keyifli ve anlamlı, aynı zamanda Enerjisa takımı olarak ortak kültür ve değerlerimizi yaşattığımız bir iş ortamı sunmayı hedefliyoruz.

Çünkü biz Enerjisalılardan aldığımız güçle Türkiye'nin Enerjisiyiz.

Güvenlik İçin El Ele

Çalışanlarımız, yüklenicilerimiz, müşterilerimiz ve toplum için güvenli bir ortam sağlamak en önemli görevimiz. Bu görev bilinciyle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Enerjisa Üst Yönetimi ve çalışanları olarak iş birliği içerisinde çalışır, aramıza katılan herkesin aynı sorumluluğu paylaşmasını bekleriz.

Çünkü biliyoruz ki gerekli güvenlik önlemleri alındığında her türlü kaza engellenebilir. Enerjisa'da bu önlemleri almak hepimizin ortak sorumluluğudur.

İşte Eşit Enerjisa

Biz, her birimizin Enerjisa'ya farklı bir renk kattığını bilir ve çeşitliliğe değer veririz. Bu bilinçle iş hayatının en köklü sorunlardan biri olan ‘eşitsizlik’ konusunda, her alanda zorlukları aşmak için çalışırız.

Çünkü biz herkesin cinsiyeti, fiziksel durumu, yaşı, yaşadığı yer ayrımı olmaksızın yaşamını destekleyecek şekilde kendisini geliştirme ve çalışma hakkına sahip olduğunu biliriz.

Wings Up

Kadın ve erkeğin eşit olduğu toplumların bizi mutluluk ve başarıya taşıdığına inanıyoruz.

Bu bilinçle iş hayatında cinsiyet eşitliğini destekliyor ve toplumda denge, güç, eşitlik ve birliktelik sağlamak için çalışıyoruz.

Wings Up programımızla, kadın ve erkek çalışanlarımızın kendi yetenek ve güçlerinin farkında olarak iş ve özel hayatında fark yaratmalarını hedefliyoruz.

Wings Up ile eşitlikçi bakış açısını Enerjisa'dan başlayarak tüm toplumumuzda güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Enerjik Gönüllüler

Faaliyetlerimizle ülke ekonomisine, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla topluma katkı sağlamayı önemsiyoruz. Bu anlamda toplumda sürdürülebilir değer yaratmak amacıyla yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımıza en büyük desteği de çalışanlarımızdan alıyoruz.

Enerjik Gönüller platformumuz altında çalışanlarımızdan gelen önerileri, yine onların gönüllü desteği ile hayata geçiyoruz.

Çalışanlarımızın sosyal projelerimize göstermiş oldukları ilgi ve destek sayesinde yeni projelerimizi hayata geçirmek için büyük bir heyecan duyuyoruz.


EN-BİZ Projesi

Enerjisa Dağıtım şirketlerinde engelli bireylere yönelik sosyal sorumluk projesi olarak tasarlanan EN-BİZ projesi kapsamında, engelli bireylerin topluma katılımını güçlendirmek amacı ile kişisel gelişim ve eğitim programları düzenliyoruz. Program katılan bireyler, ihtiyaç dâhilinde istihdam ediliyor.