Enerjisa'da Hayat
MENU

Enerjisa'da Hayat

Türkiye'nin Enerjisi olarak var gücümüzle ülkemiz için çalışıyor, sektörümüzdeki dönüşüme öncülük ediyoruz. 9.2 milyon müşterimize 14 ilde ulaşıyor, yaklaşık 20 milyon kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlıyoruz.


Tüm paydaşlarımıza değer yaratmak amacıyla ülkemizi ileriye taşıyan yatırımlara, fark yaratan başarılara imza atmaktan gurur duyuyoruz.


En yetkin insan kaynağı ile yüksek hizmet kalitesinin enerji sektörüne taşınmasına öncülük ederek, temas ettiğimiz tüm paydaşlarımızın hayat kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz.


Hedefimize giden yolda insan kaynağımızı en büyük gücümüz olarak görüyoruz.


Bu bilinçle gerçekleştirdiğimiz insan kaynakları yatırımlarımızla çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekleyen, yeteneklerini sergileyebilecekleri, potansiyellerini ortaya koyabilecekleri, fark yaratanların takdir edildiği sistemler kuruyoruz.


Bu sistemlerle aynı zamanda en değerli varlığımız olan çalışanlarımıza, işe başladıkları günden itibaren keyifli ve anlamlı bir kariyer yolculuğu sunmayı hedefliyoruz.


Çünkü biz Enerjisalılardan aldığımız güçle Türkiye'nin Enerjisiyiz.

GÜVENLİK İÇİN EL ELE

Çalışanlarımız, yüklenicilerimiz, müşterilerimiz ve toplum için güvenli bir ortam sağlamak en önemli görevimiz. Bu görev bilinciyle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Enerjisa Üst Yönetimi ve çalışanları olarak işbirliği içerisinde çalışır, aramıza katılan herkesin aynı sorumluluğu paylaşmasını bekleriz.

Çünkü biliyoruz ki gerekli güvenlik önlemleri alındığında her türlü kaza engellenebilir. Enerjisa'da bu önlemleri almak hepimizin ortak sorumluluğudur.

İŞTE EŞİT ENERJİSA

Enerjisa olarak her birimizin Enerjisa'ya farklı bir renk kattığını bilir, çeşitliliğe değer veririz. Bu bilinçle iş hayatının en köklü sorunlardan biri olan "eşitsizlik" konusunda her alanda zorlukları aşmak için çalışırız. Öncelik olarak belirlediğimiz "kadınlar, engelliler, yaş ve lokasyon" alanları başta olmak üzere eşitlik konusunda değer yaratmaya özen gösteririz.

Çünkü biz herkesin cinsiyeti, fiziksel durumu, yaşı, yaşadığı yer ayrımı olmaksızın yaşamını destekleyecek şekilde kendisini geliştirme ve çalışma hakkına sahip olduğunu biliriz.

Wings Up

Kadın ve erkeğin eşit olduğu toplumların bizi mutluluk ve başarıya taşıdığına inanıyoruz.

Bu bilinçle iş hayatında cinsiyet eşitliğini destekleyerek toplumda denge, güç, eşitlik ve birliktelik sağlamak için çalışıyoruz.

Wings Up programımızla kadın ve erkek çalışanlarımızın kendi yetenek ve güçlerinin farkında olarak iş ve özel hayatında fark yaratmalarını hedefliyoruz.

Winsg Up ile eşitlikçi bakış açısını Enerjisa'dan başlayarak toplumumuzda güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

ENERJİK GÖNÜLLER

Faaliyetlerimizle ülke ekonomisine, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla topluma katkı sağlamayı önemsiyoruz. Bu anlamda toplumda sürdürülebilir değer yaratmak amacıyla yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımıza en büyük desteği çalışanlarımızdan alıyoruz.

Enerjik Gönüller platformumuz altında çalışanlarımızdan gelen önerileri yine onların gönüllü desteği ile hayata geçiyoruz.

Çalışanlarımızın sosyal projelerimize göstermiş oldukları ilgi ve destek sayesinde yeni projelerimizi hayata geçirmek için büyük bir heyecan duyuyoruz.