Enerjisa'da Kariyer
MENU

Enerjisa'da Kariyer

En yetkin insan kaynağı ile Türkiye’ye değer katma vizyonumuz doğrultusunda insan kaynağı yatırımlarımıza önem veriyor; çalışanlarımızın her alanda sürekli gelişimini destekleyen, işveren markası olarak fark yaratmamızı sağlayan rekabetçi uygulamalar geliştiriyoruz.

Bu doğrultuda çalışanlarımıza öncelikle keyifli ve anlamlı, aynı zamanda Enerjisa takımı olarak ortak kültür ve değerlerimizi yaşattığımız bir iş ortamı sunmayı hedefliyoruz.

 

Rota Kariyer Planlama Programı

Çalışanlarımıza çeşitlendirilmiş kariyer yolları sunarak farklı alanlarda ilerleyebilme imkanını ROTA Kariyer Planlama programımızla sunuyoruz. Program kapsamında onların kariyer beklentileri ile organizasyonumuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, Enerjisalılara yönetsel yol ve bireysel katkı sağlayan yol olmak üzere farklı kariyer yolları sunuyoruz.


Böylelikle çalışanlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda bireysel katkı sağlayan yolda ilerlerken uzmanlığını geliştirebiliyor, yönetsel yolda kendisine bağlı ekipleri yöneterek takım yönetimi konusunda gelişiyorlar.

ROTA ile Enerjisa çalışanlarına değişen ihtiyaçlar neticesinde kariyer yolları arasında paralel geçiş imkânı da sunuyor.

 

Tanıma, Takdir ve Ödül Yönetimi

Ödül Yönetimi stratejimiz doğrultusunda adil, şeffaf, esnek ve rekabetçi bir yaklaşımla yüksek performansı, çalışanlarımızın  işe katkısını ve yetkinliklerini ödüllendirmeyi amaçlıyoruz.

Enerjisa’nın büyüme stratejisine katkıda bulunan çalışanlarımız ve aileleri için maddi ve sosyal güvence sağlayan, yüksek performansı ve başarıyı ayrıştıran Tanıma, Takdir ve Ödüllendirme Sistemi ve Ücret & Yan Hak uygulamaları ile çalışanlarımızı destekliyoruz.

 

İŞ VE STAJ OLANAKLARI

 

Enerjisa'da İşe Alım

 

Büyük Enerjisa takımına katılan arkadaşlarımızın, Enerjisa değerleriyle örtüşen kişisel özelliklere sahip olmasına pozisyonun gerektirdiği teknik ve davranışsal yeterlilik kadar önem veriyoruz.

Bu anlamda işe alımlarımızda, fırsat eşitliği ilkemiz çerçevesinde, gerekli yetkinlikler ve teknik bilgilerin yanı sıra işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip kişilerin seçilmesini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Bu öncelikler doğrultusunda iş alım sürecimizde kişilik envanteri, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dil sınavı, vaka çalışması sunumu, değerlendirme merkezi uygulamaları gibi çeşitli araçlardan yararlanıyoruz.

 

Enerjisa'da Staj

 

Türkiye’nin Enerjisi olarak içinde bulunduğumuz topluma hizmet etmeyi önemsiyoruz. Yaşı, cinsiyeti, görevi ne olursa olsun herkesin katkısıyla bu güce ulaşıyoruz. Bu nedenle staj programımızı sadece yeni nesillere iş hayatını tanıma imkanı sunduğu için değil, ülkemize sağladığımız katkı nedeniyle önemsiyoruz.

Gençlerimizi Enerjisa’nın ve Türkiye’nin geleceği olarak görüyor, özel oryantasyon programımızla stajyerlerimizin bireysel ve kariyer gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Staj deneyimini yalnızca bir kariyer basamağı olarak değil, bireysel gelişiminin de bir parçası olarak gören tüm genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz.

 

Açık pozisyonlarımızı Kariyer.net ve Linkedin’den takip edebilirsiniz.