×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Perakende ve dağıtım iş kolunda olduğu gibi, müşterilerimize sunduğumuz enerji çözümlerimizle de sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Performans, verimlilik ve tasarruf odaklı, doğa dostu projelerimizi değerli iş ortaklarımızla buluşturabildiğimiz için gururluyuz.

İşte iş ortaklarımızın projelerimiz ile ilgili yorumları…

Galatasaray

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadı’nın çatısına kurulan güneş enerjisi santrali Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Güneş Enerji Santrali Galatasaray’a 25 yıl sonunda 1 Milyar TL’den fazla katkı sağlayacak.

Sabancı Üniversitesi

Sabancı Üniversitesi, çevreci yaklaşımını yeşil enerji ile hayata geçirirken Enerjisa İşimin Enerjisi çözümlerinden Güneş Enerjisi ve Kojenerasyon Çözümleri’ni tercih etti. İşimin Enerjisi ile sen de işinin enerjisini ve verimliliğini arttır, işine güç kat.

TOBB ETÜ Hastanesi

TOBB Etü Hastanesi, enerji giderlerini azaltmak için İşimin Enerjisi Enerji Verimliliği çözümlerimizden Led Dönüşümü tercih etti. İşimin Enerjisi ile sen de işinin enerjisini ve verimliliğini arttır, işine güç kat.

Toyota Türkiye

Toyota Türkiye, sürdürülebilir çevreci politikalarını hayata geçirirken Enerjisa İşimin Enerjisi çözümlerinden Sertifikalı Yeşil Enerji’yi tercih etti. İşimin Enerjisi ile sen de işinin enerjisini ve verimliliğini arttır, işine güç kat.

Volvo Car Türkiye

Volvo Car Turkey, elektrikli araç sahibi müşterilerinin şarj ihtiyaçlarını karşılamak için Eşarj’ı tercih etti. İşimin Enerjisi ile sen de işinin enerjisini ve verimliliğini arttır, işine güç kat.