×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Kampanyalar

Enerjisa ve Aksigorta iş birliği ile KOBİ’lere özel İş Yeri Sigortası Ayrıcalıkları Hediye!

İŞ YERİ SİGORTASI
Aksigorta ile yaptığımız iş birliği kapsamında hediye ettiğimiz İş Yeri Sigortası ile siz değerli Serbest Tüketici KOBİ müşterilerimizi güvence altına almak için ilgili teminatlar* kapsamında İş Yerinizde oluşabilecek risklere karşı önlemler almanızı sağlayan İşyeri Sigortasından ücretsiz faydalanabilirsiniz. 10.000 ve 40.000 TL limitli 2 ürünümüz için aşağıdaki teminatlar geçerli olacaktır. 


Kampanya Koşulları

  • Kampanyadan sadece Serbest Tüketici olan Ticarethane ve Sanayi abone grupları yararlanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında, 10.000 TL ve 40.000 TL limitli iki ürün sunulacaktır. Limitler satış temsilcilerimiz tarafından sizlere belirtilecek olup sonrasında Aksigorta tarafından e-mail ile gönderilecek olan katılım sertifikasında da ayrıca belirtilecektir.
  • Elektrik Satış Sözleşmesi’nin kurulması için verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması ve elektrik tedarikine başlanması kaydıyla İş Yeri Sigortanız sözleşme başlangıç tarihi itibarıyla aktif hale gelecektir.
  • Beyan edilen adresinizin İş yeri  adresi olmaması durumunda sigorta poliçeniz düzenlenemeyecek ,ancak düzenlense dahi poliçenin sağladığı haklardan faydalanmanız mümkün olmayacaktır.
  • Anlaşma yapılan elektrik sözleşmeniz ile beraber sigorta poliçeniz 1 yıl süre boyunca devam edecektir.
  • Her türlü hasar ve poliçeyle ilgili detaylı bilgi için Aksigorta’nın 444 27 27 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Hasar ihbarları Müşteri tarafından doğrudan Aksigorta’ya yapılmalıdır.

*Enerjisa, İş Yeri  Sigortasını hediye olarak  ücretsiz şekilde sunmakta olup, söz konusu ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Aydınlatma Metni için tıklayınız.