Enerjisa Enerji A.Ş. olarak her sektörün ve kuruluşun özgün yapısını değerlendirerek, müşteri odaklı alternatif çözümler üretiyoruz. Üretim kalitesi ve konfor seviyesinden ödün vermeden enerji tüketiminde tasarruf sağlıyoruz.

ESCO MODELİ NEDİR?

Enerjisa olarak ESCO modelini sunuyor, sermaye ve iş gücünüzü verimli kullanmanızı hedefliyoruz. Yatırım yükünüzü hafifletirken, sektör tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sizin için tüm fizibilite çalışmalarını yaparak, anahtar teslim projeler gerçekleştiriyoruz. Böylece tüm tesisler için büyük maliyet kalemi oluşturan enerji tüketiminden, zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlıyoruz.

ESCO MODELİ İLE TASARRUF

ENERJISA İLE ESCO MODELİ

Enerjisa olarak ESCO modelini sunuyor, sermaye ve iş gücünden avantaj sağlanmasını hedefliyoruz. Bunun için müşterilerimizin ayrıca bir enerji verimliliği yatırımı yapmasına gerek kalmadan, sektör tecrübemiz ve uzman kadromuzla sizin yerinize tüm araştırmaları yapıyor ve projelerimizi anahtar teslim modeli ile gerçekleştiriyoruz. Böylece tüm tesisler için büyük maliyet kalemi oluşturan enerji tüketiminden, zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlıyoruz.

ESCO İLE GELEN KAZANIMLAR

UYGULAMA VE HİZMET ALANLARI

LED AYDINLATMA ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

HEMEN BAŞVUR

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu Numaranız
E-posta AdresinizMesajınız gönderildi!
Mesaj gönderilirken hata oluştu!
Karakter limitini geçtiniz!

Diğer Hizmet Alanları

Güneş Enerjisi Çözümleri

Hemen Başvur

Yeşil Enerji Sertifikası

Hemen Başvur

Kojenerasyon Çözümleri

Hemen Başvur

Elektrik Tarifeleri

Hemen Başvur