×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Sürdürülebilirlik

Yeni Enerji Dünyasını Şekillendirmek

Türkiye’nin lider ve en büyük elektrik dağıtım ve perakende satış şirketi olarak, enerji arz güvenliği ve kalitesini sağlarken rekabetçi, öngörülebilir ve sürdürülebilir olmak için çalışıyoruz. Küresel mega trendlerle dönüşen (dijitalleşme, düşük karbonlu büyüme, deregülasyon, dağıtım üretim ve kentleşme) dinamik bir sektörde faaliyet gösterirken, net bir vizyonla gelecekteki gelişmelere hazırlanıyor, çalışanlarımız ve inovasyon kültürümüzle değer katan fırsatları ön planda tutuyoruz. Bu temel değişikliklere, mevzuatı şekillendirilmesine yardımcı olarak ve yeni iş fırsatlarını keşfederek hazırlanıyoruz. Sürdürülebilir enerji çözümlerine odaklanarak Yeni Enerji Dünyasına sektörde liderlik ediyoruz.

Çalışanlarımızla birlikte geleceğin enerji sektörünü yaratmayı amaçlıyoruz. Kendilerini anlama ve yeteneklerini en doğru ve verimli şekilde kullanma imkanı vererek kendilerini gerçekleştirme süreçlerinde tüm çalışanlarımızı
destekliyoruz.

İnovasyonla yeni iş imkanları araştırırken, Yeni Enerji Dünyasındaki sürdürülebilirlik yolculuğumuzda teknoloji ve dijitalleşmeyi hayatı kolaylaştıran önemli unsurlar olarak kullanıyoruz.