×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Engelsiz Hizmet Noktalarımız

Engelsiz Hizmet Noktalarımız

11 farklı Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezimizde başlattığımız engelsiz uygulamalarımız ile engelli müşterilerimiz tüm işlemlerini kolaylıkla ve öncelikli olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Engelsiz uygulamalarımızda, herkes için Eşit Erişim sağlayarak engelleri kaldırmanın ve tüm engelli müşterilerimiz için erişilebilir olmanın önemine inanmaktayız. Bu amaçla müşteri hizmet merkezlerimizde; işaret dili bilen müşteri temsilcilerimiz sayesinde işitme engelli müşterilerimizle, yer kabartmaları ve duvarlardaki kontrast boyalar ile görme engeli ve yetersizliği olan müşterilerimiz ile, engelli dostu jet kioks, engelli rampası, çağrı butonu, tekerlekli sandalye ve engellilere özel dizayn edilmiş WC’ler ile de fiziksel engelli müşterilerimizle engelleri aşıyoruz.

Aynı zamanda çocuklu müşterilerimizin çocuklarının ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaları için gerekli donanımlara sahip ‘Anne Odalarımız’ da bulunmaktadır.

Enerjisa olarak, yakın zamanda tüm bu uygulamalarımızı diğer hizmet noktalarımıza da taşıyarak, daha çok müşterimizin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Engelsiz Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizi görmek için tıklayınız.