Akıllı Ev Çözümleri
MENU

Enerjisa’dan Akıllı Ev Çözümleri


Enerjisa akıllı ev sistemi bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik ve otomasyon sistemidir. Enerjisa akıllı yazılım ve donanımları yardımıyla evinizi veya işyerinizi kontrol edebilir, özelleştirebilir, elektrikli tüm ev bileşenlerini otomasyona dahil edebilirsiniz. Üstelik 7/24 otomatize takip sistemi ile evinizi/iş yerinizi her daim uzaktan güvenlik kameraları ile izleyebilir veya beklenmedik bir durum oluştuğunda sms, telefon, e-mail veya pop-up uyarı ile haberdar olabilirsiniz. Enerjisa Akıllı Ev Sisteminin başlıca özellikleri kolay bir kuruluma, hızlı bir konfigürasyona sahip olması, birçok farklı otomasyon protokolü ile entegre çalışması ve farklı marka ve teknolojileri desteklemesidir.

Enerjisa, yeni nesil bir akıllı ev yaklaşımı ile müşterilerine teknolojik çözümler sunuyor. Söz konusu teknoloji, ev ve iş yerleri için konfor, güvenlik, enerji verimliliği ve emniyet konularında entegre bir platform üzerinden bütünleşik otomasyon sistemi sunmaktadır. Akıllı güvenlik sistemi ile hırsızlık, yangın, su baskını veya gaz kaçağı gibi durumlarda ailenizin, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini sağlarken, özel çocuk ve yaşlı bakım çözümleri ile alternatif yeni hizmetler de sağlamaktadır.


Güvenliğin yanı sıra evinizde/iş yerinizde konfor seviyenizi artıran çözümlerimiz, kullanıcıya ışıkları, panjurları, klimayı ve diğer bütün elektrikli ev aletlerini uzaktan kontrol edebilme ve otomatize etme imkanı tanır. Üstelik gerek aydınlatma gerekse de ısıtma ve soğutma kaynaklı enerji tüketimini takip etme ve tasarrufta bulunmaya olanak verir ve enerji verimli yeşil binaların öncüsü olarak rol oynar. Özel raporlar ve uyarı sistemi, enerji tüketiminin nasıl ve nereden kaynaklandığını ve fazla tüketimin nasıl engellenebileceğini anlamaya yardımcı olur. Öte yandan, internet üzerinden telefon, tablet veya bilgisayar ile ev kontrol ve yönetimi ücretsiz sağlanır.