×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Medya Merkezi

Enerjisa’dan Adana, Mersin ve Osmaniye’de 5 Yeni İşlem Merkezi

Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Enerjisa, Adana, Mersin ve Osmaniye’de 5 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı.

Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Adana, Mersin ve Osmaniye’de 5 yeni Enerjisa İşlem Merkezi’nin daha açılışını gerçekleştirdi. Enerjisa İşlem Merkezleri’nin 10 ve 11 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşen Açılış Törenlerine; Enerjisa üst yönetiminden Enerjisa CEO’su Kıvanç Zaimler, Enerjisa Dağıtım İş Birimi Başkanı Murat Pınar, Enerjisa Satış Başkanı Hüseyin Çağlar, Enerjisa Teknoloji ve Müşteri Çözümleri Başkanı Gül Erol ve Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı ile birlikte yerel yöneticiler de katıldı.

Enerjisa CEO’su Kıvanç Zaimler İşlem Merkezlerinin açılışında yaptığı konuşmada: “Enerjisa İşlem Merkezleri müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunma amacıyla çıktığımız bu yolda attığımız adımların en önemlilerinden biri. Adana, Mersin ve Osmaniye’de açtığımız 5 yeni işlem merkezimizde müşterilerimiz tek durakta birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilecek, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf edecekler.” dedi.

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde fatura ödemenin yanı sıra elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri yürütebilecek. Elektrik faturasının dışında, doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş bir yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezlerinde nakit yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmayacak.

Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek.

Enerjisa İşlem Merkezleri aşağıda yer alan adreslerde hizmet verecek;

Enerjisa Adana Sarıçam İşlem Merkezi: Selahattin Eyyubi Mahallesi Kozan Caddesi No:521/A Yüreğir/Adana

Enerjisa Mersin Toroslar İşlem Merkezi: Zeyi Ayan Mah. Kuvayi Milliye Cad. No:251/A Toroslar/Mersin

Enerjisa Mersin Metropol İşlem Merkezi: Mahmudiye Mah. Zeytinlibahçe Cad. Özavşar Apt. No:97/D Akdeniz/Mersin

Enerjisa Ceyhan İşlem Merkezi: Konakoğlu Mah. Atatürk Cad. No:233 Z/1 Ceyhan/Adana

Enerjisa Osmaniye Kadirli İşlem Merkezi: 7 Mart Mah. Andırın Cad. No:71/1 Kadirli/Osmaniye