×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Medya Merkezi

Enerjisa’dan 7 Yeni İşlem Merkezi

Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Enerjisa, Kastamonu ve Zonguldak’ta 7 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı.

Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedariğinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kastamonu’da Merkez, Tosya, Taşköprü, Cide ve Araç, Zonguldak’ta ise Devrek ve Çaycuma’da olmak üzere 7 yeni Enerjisa İşlem Merkezi’nin daha açılışı gerçekleştirildi. Enerjisa İşlem Merkezleri’nin 9 ve 10 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleşen Açılış Törenlerine; Enerjisa Satış Direktörü Ersin Esentürk ve Enerjisa Yönetim ekibi; Kastamonu, Tosya, Taşköprü, Cide, Araç, Devrek ve İhsangazi Belediye Başkanları; Tosya, Taşköprü, Araç ve Çaycuma Kaymakamları ile diğer yerel yönetim temsilcileri katıldı.

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Abonelik başvurularında gerekli evrakları temin eden müşteriler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) tamamlayabiliyor. Ayrıca elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor. Bunun yanı sıra doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor.

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde sunulan kaliteli hizmeti daha da yaygınlaştırarak müşterilere daha yakın ve kolay hizmet verilmesi hedefleniyor. Başkent bölgesinde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) sayısı 2018 yılı başından itibaren 13 yeni nokta açılışı ile toplamda 24’e ulaştı. Hizmet verilen bölgelerde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) toplam sayısı Temmuz sonuna kadar 85’e, yılsonuna kadar da sayısının 105‘e ulaşması hedefleniyor. Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek.

Enerjisa İşlem Merkezleri (EİM), hafta içi 08:30 – 18:30, cumartesi günü ise 09:00- 16:00 saatlerinde hizmet veriyor.

Enerjisa İşlem Merkezleri aşağıda yer alan adreslerde hizmet verecek;

Enerjisa Kastamonu İşlem Merkezi: Topçuoğlu Mah. Banka Sok. No:5 Merkez, Kastamonu

Enerjisa Tosya İşlem Merkezi: Kargı Mah. Ağacık Çeşme Sok No:3 Tosya, Kastamonu

Enerjisa Taşköprü İşlem Merkezi: Atatürk Cad. Sabaş Apt No:24 Taşköprü, Kastamonu

Enerjisa Araç İşlem Merkezi: Yeşil Mah. Dişçiler İş Merkezi No:56-F Araç, Kastamonu

Enerjisa Cide İşlem Merkezi: Kasaba Mah. Şehit Rasim Cad No:4-B Cide, Kastamonu

Enerjisa Devrek İşlem Merkezi: Yeni Mah. Atatürk Cad. No: 7/B Devrek, Zonguldak

Enerjisa Çaycuma İşlem Merkezi: Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No:89/A Çaycuma, Zonguldak