×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Medya Merkezi

Enerjisa Enerji ‘Herkes için Daha İyi Bir Gelecek’ diyor

Enerjisa Enerji, sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyarak, insan ve teknoloji odağıyla daha akıllı ve yeşil bir dünyaya katkı sunmak için projeler üretiyor. Türkiye’nin dört bir yanında daha fazla insana sürdürülebilir bir gelecek yaratmak amacıyla çalışmalarını yürüten Enerjisa Enerji ‘Herkes için Daha İyi Bir Gelecek’ kampanyası ile kitleleri hedefine ortak ediyor.

Etki odaklı bir sürdürülebilirlik yaklaşımı ile Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük eden lider elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji, Türkiye’nin dört bir yanında daha fazla insana daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışıyor. Sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyarak, insan ve teknoloji odaklı ürün ve hizmetten oluşan faaliyetleriyle yüksek enerji verimliliği ve tasarruf sağlarken, inovatif enerji projeleriyle geleceğin her bir paydaşı için daha iyi olmasını hedefliyor.

Daha akıllı ve daha yeşil bir dünyaya katkı sunarak herkes için daha iyi bir gelecek vizyonuyla projeler üreten Enerjisa Enerji yeni kampanya filmiyle geniş kitlelere seslenerek sürdürülebilir gelecekle bağını güçlendiriyor.

Kampanyanın iletişimi için hazırlanan “Daha İyi Bir Gelecek” filminde Enerjisa Enerji’nin yenilenebilir enerji ve e-mobilite çözümleri, dijital dönüşüm, fırsat eşitliği, girişimcilik ekosistemi ve sürdürülebilir turizmin desteklenmesi ve çocuklarda tasarruf bilincinin oluşturulması amacıyla geliştirilen sürdürülebilirlik projelerini tek çatı altında toplanarak iletişime taşınıyor.

Dönüşüm için çalışmaya devam edeceğiz

Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar kampanyaya konu olan çalışmaları değerlendirdi:

“Odağına insan ve teknolojiyi alarak geliştirdiğimiz projelerimizle çevreye ve topluma fayda sağlayarak büyüyen Türkiye’nin enerjisi olmak için çalışıyoruz. Sürdürülebilir turizme ilham vermek için çalışıyor , bu alanda ülkemize örnek olacak pilot uygulamalar hayata geçiriyoruz. Geleceğimiz olan çocuklara enerji tasarrufu ve çevre bilinci aşılamak için eğitimler düzenliyoruz. Tüm bunları çeşitlilik, kapsayıcılık ve eşitlik ilkeleri ışığında, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte enerjinin sorumlu üretilip sorumlu tüketilmesini sağlamak için yenilenebilir enerji ve e-mobilite çözümleriyle Enerjisa Enerji müşterilerinin de hayatlarını dönüştürüyoruz ve onları geleceğe hazırlıyoruz. Bundan sonraki tüm çalışmalarımızı yine bu doğrultuda sürdüreceğiz” dedi.

Enerjisa Enerjisa Daha İyi Bir Gelecek kampanya filmine linkten ulaşılabiliyor.
ENERJİSA DAHA İYİ BİR GELECEK FİLMİ KÜNYE
Reklamveren: Enerjisa

Reklamveren Yetkilileri: Göktürk Demirel, Yeliz Yalçınkaya, Damla Sürmen

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Kreatif Direktör: Mesut Koçarslan, Serdar Güngör

Kreatif Grup Başkanı: Orkun Süslü

Yaratıcı Ekip: İlayda Köroğlu, Nazif Sezer

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Marka Grup Direktörü: Ender Orfanlı

Marka Ekibi: Selin Erkek, Ceren İşvarlar

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hısımcıl, Ece Yeniyol

Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan

Prodüksiyon Şirketi: W&R

Kullanılan Mecralar: DijitalEnerjisa Enerji Hakkında
‘Herkes için daha iyi bir gelecek’ vizyonuyla sürdürülebilirlik ve teknolojinin çarpan etkisini kullanarak Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük eden Enerjisa Enerji, ana iş kolları olan elektrik dağıtım ve perakende satış alanlarında Türkiye’nin yüzde 25’ine hizmet sunuyor. Sektörün en büyük oyuncusu olan Enerjisa Enerji, 14 ilde 10.3 milyon müşteriye ulaşarak 21 milyonu aşkın kullanıcıya elektrik dağıtım hizmeti sağlıyor. Enerjisa Enerji, İşimin Enerjisi markasıyla müşterilerine, yenilenebilir enerji, verimlilik ve yeşil enerji çözümleri sunarken; çoğunluk hissesine sahip olduğu Eşarj ile Türkiye’nin ilk ve en hızlı şarj istasyonu ağını işletiyor. Ana sermayedarları Sabancı Holding ve E.ON olan Enerjisa Enerji’nin yüzde 20 hissesi halka açık olup Borsa İstanbul’da işlem görüyor.