×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Medya Merkezi

Başkent Edaş Spor Kulübü Ankara Şampiyonu Oldu.

100’den fazla gence spor yapma ve kendini geliştirme imkanı tanıyan Başkent EDAŞ Spor Kulübü, başarılı sonuçlar almaya devam ederek U17 ve U19 kategorilerinde Ankara şampiyonu oldu.

Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan koruyarak spor ve eğitim alanında gelişimlerini desteklemek yoluyla toplumsal katma değer yaratan Başkent EDAŞ Spor Kulübü, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de başarılı sonuçlar almaya tüm hızıyla devam ediyor.

Şirketimiz çalışanlarının gönüllü aidatları ile faaliyetlerini sürdüren Başkent EDAŞ Spor Kulübü, 2010-2011 sezonunda; 2 Antrenör ve 1 Yardımcı Antrenör yönetiminde 101 sporcu ile U19, U17, U16 ve U15 kategorilerinde mücadele ediyor. 15-19 yaşları arasındaki gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek veren Kulübümüz, aynı zamanda bir ekip içerisinde yer almalarını sağlayarak onları geleceğe de hazırlıyor.

Sportif başarılarına devam ederek U17 ve U19 kategorilerinde gruptan lider olarak çıkma başarısını gösteren Başkent EDAŞ Spor kulübü, grup müsabakalarının ardından yükseldiği U19 kategorisi finalinde karşılaştığı Yapıspor’u 4-0 mağlup ederek Ankara şampiyonu oldu. Kulübümüz, bu sonucun ardından, Mayıs 2011’de düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasında Ankara’yı temsil etme hakkını da kazanmış oldu.

U17 takımı da Ankara şampiyonu olan Kulübümüz, bu kategoride de Türkiye şampiyonasına katılmış ve finale kadar yükselme başarısını göstermişti.

Gençlerimizi ve antrenörlerini bu büyük başarılarından dolayı kutluyor, önümüzdeki senelerde de aynı başarıları almaya devam edeceklerine yürekten inanıyoruz.