×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Medya Merkezi

Altın Voltaj Ödülü Bu Yıl Da Enerjisa’nın

ALTIN VOLTAJ ÖDÜLÜ BU YIL DA ENERJİSA’NIN

Türkiye Enerji Zirvesi’nde firmaların sosyal duyarlılık performansları değerlendirilerek verilen Altın Voltaj ödülünün sahibi bu yıl da Enerjisa oldu.


Tükiye enerji sektörünün en büyük firmalarını her yıl farklı şehirlerde bir araya getiren Türkiye Enerji Zirvesi’nin beşincisi bu yıl Gaziantep’de düzenlendi. Enerjisa’nın elektrik dağıtım ve tedarikini üstlendiği Toroslar Bölgesi’nde gerçekleşen etkinlikte Enerjisa’nın üst yönetimi hazır bulunarak enerji, çevre ve ekonomi alanındaki bürokrat ve sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

Zirve kapsamında her yıl firmaların sosyal sorumluluk çalışmalarını değerlendirilerek verilen Altın Voltaj ödülünü 2010 ve 2012 yıllarında alan Enerjisa, bu yıl da ödülü almaya hak kazandı. Enerjisa, çevre, eğitim ve enerji alanlarında geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar faaliyet gösterdiği bölgelerde 100’den fazla okulu yenileyen, 170 binden fazla öğrenciyi enerji verimliliği ve çevre konusunda bilinçlendiren, binlerce öğrenciye ise eğitim malzemesi desteği sağlayan Enerjisa, sosyal sorumluluk anlayışıyla da sektörde fark yaratıyor. Düzenlenen törende Enerjisa’nın ödülünü CEO Yetik K. Mert, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’dan aldı.