MENU

Kampanyalar

Enerjisa, DenizBank, Türkiye İş Bankası ve VakıfBank iş birliği ile Çiftçilere Güç Veriyor!
 • Kampanyanın geçerli olduğu Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezleri için tıklayın.

Enerjisa fatura talimatına 25 TL kaybolmayan chip -para fırsatı!
 • Akbank kredi kartı başvurusu için tıklayınız.

  Kampanya Detayları

  • Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess Kobi, Axess Wings kartınız ile bu kampanyadan 13 Ağustos - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess Kobi, Axess Wings kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz yeni Enerjisa faturanız için 25 TL chip-para kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanmak için 30 Eylül 2020'ye kadar ENERJISA yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Eylül ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz Enerjisa fatura ödeme talimatınızdan en fazla 25 TL chip-para kazanırsınız.
  • Bir ay içinde sadece bir Enerjisa fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Ekim 2020’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
  • Ödül,  sadece yeni vereceğiniz Enerjisa fatura talimatınız için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.
  • Kredi kartlarınız ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,25 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
  • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Enerjisa ve İmece Kart İş Birliği Çiftçilere Güç Veriyor!

  • Kampanyanın geçerli olduğu Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezleri için tıklayın.

   Enerjisa Müşterileri Faturalarını Fastpay ile Ödeyebiliyor
   • Tüm Enerjisa müşterileri elektrik faturalarını Denizbank “fastPay”mobil uygulamasından kredi kartı ile komisyon vermeden ödeyebiliyor.
    Faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilmek için siz de fastPay indirin.

         

    Enerjisa 2017 Çekiliş Kampanyası
    • Kazananlar listelerini aşağıdan indirebilirsiniz.

     Ayesaş talihli listesini indirmek için  tıklayınız.

     Başkent talihli listesini indirmek için  tıklayınız.

     Toroslar talihli listesini indirmek için  tıklayınız.

     Çekilişi kazandığını öğrenen müşterilerimizin yapması gerekenler işlem adımları aşağıda belirtilmiştir.

     Asil talihli: 13.01.2018 tarihine kadar Nüfus Cüzdanı fotokopisi, müşterimize ulaşılabilecek telefon numarası ve kampanya ismini yazarak (0 212) 356 7425 nolu faxa veya hedef@hedeftanitim.com mail adresine göndermelidir.

     Sonrasında da çekiliş ajansımız Hedef Çekiliş tarafından ikramiye talihlisine iletilecek ibraname belgesini doldurmalı ve noterden onaylatarak aslını 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya Şişli/ İSTANBUL adresine kargo ile göndermelidir. İstenirse elden de 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya Şişli/ İSTANBUL adresimize getirerek bırakabilir. Ve ikramiyesini elden teslim alabilir.

     Yedek Talihli: 13.01.2018 tarihinden sonra hakkın kendisine geçip geçmediğini öğrenmek için hedef@hedeftanitim.com mail adresine yazarak sorgulayabilir. Hak kendisine geçmişse danışma servisimiz bilgilendirmeyi mail adresi üzerinden gerçekleştirecektir. Yedek talihliler için son tarih 28.01.2018'dir.

     Kampanya MPİ’nin 18.10.2017 tarihindeki E.4201 sayılı izni ile ENERJİSA İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş adına İstanbul ili Anadolu Yakasında.; E.4195 sayılı izni ile ENERJİSA TOROSLAR ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.adına Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinde ; E.4203 sayılı izni ile ENERJİSA BAŞKENT ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. adına Ankara, Çankırı, Zonguldak, Kırıkkale, Kastamonu, Karabük, Bartın illerinde  20.10.2017 saat 08:30 – 15.12.2017 saat 17:30 tarihleri arasında Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezi veya Yetkili Ödeme Noktası’na  giderek ya da Bayiler ve Enerjisa Çağrı Merkezi aracılığıyla abonelik bilgilerini güncelleyerek e-arşiv onayı veren Enerjisa müşterilerine  1 çekiliş hakkı verilecek şekilde düzenlenmektedir.

     Talihliler, ENERJİSA İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş için 27.12.2017 tarihinde saat:10:00 da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı  Salonu); ENERJİSA TOROSLAR ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. için 22.12.2017 tarihinde saat 11.00’da , Polisevi Kavşağı Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı 81060 Sokak  No:44/C Çukurova/Adana adresinde; ENERJİSA BAŞKENT ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. için 25.12.2017 tarihinde saat:11:00 de Hanımeli Sokak, No:1, Sıhhıye/Ankara adreslerinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

     İkramiye olarak , Enerjisa İstanbul çekilişinde 33 kişi; Enerjisa Başkent çekilişinde 33 kişi ve Enerjisa Toroslar çekilişinde 34 kişi birer adet 3.245,00 TL değerinde Iphone 7 32 GB (HAT VE KART HARİÇTİR) kazanacaktır. Talihliler 29.12.2017 tarihli Güneş Gazetesi’nde duyurulacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. ; ENERJİSA BAŞKENT ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. ; ENERJİSA TOROSLAR ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Verilecek ikramiye ürün ile görseldeki ürün rengi farklılık gösterebilir. Enerjisa çalışanları kampanyaya katılamaz. Çalışanların 1.derece yakınları ise çekilişe katılabilir.

    Enerjisa 2016 Çekiliş Kampanyası
    • Kazananlar listelerini aşağıdan indirebilirsiniz.

     Ayesaş talihli listesini indirmek için tıklayınız.

     Başkent talihli listesini indirmek için tıklayınız.

     Toroslar talihli listesini indirmek için tıklayınız.

     KAMPANYAMIZIN TALİHLİLERİ ARASINDAYSANIZ:

     Apple Iphone 6S 32 GB (HAT VE KART HARİÇTİR)ikramiyesi için;

     Asil Talihli: 07.04.2017 tarihine kadar abone numarasından ikramiye talihlisi olduğunu gördükten sonra Nüfus Cüzdanı fotokopisini 0212 356 7425 nolu faxa veya hedef@hedeftanitim.com mail adresine kampanya ismini ve ihtiyaç halinde kendisine ulaşılması için telefon numarasını belirterek göndermelidir. Sonrasında da kendisine iletilecek iBRANAME Belgesini doldurmalı ve noterden onaylatarak aslını ofisimize kargo ile göndermelidir. İstenirse elden de 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya Şişli/ İSTANBUL adresimize getirerek bırakabilir. Ve ikramiyesini elden teslim alabilir.

     Yedek Talihli: 10.04.2017 tarihinden sonra hakkın kendisine geçip geçmediğini öğrenmek için hedef@hedeftanitim.com mail adresine yazarak sorgulayabilir. Hak kendisine geçmişse danışma servisimiz bilgilendirmeyi mail adresi üzerinden gerçekleştirecektir.

    Enerjisa ve Philips Aydınlatma ile Tasarrufa Geçin
    • Bak şimdi!
     Enerjisa ve Philips Aydınlatma ile tasarrufa geçiren kampanya.
     “Enerjini Koru” kampanyamız Enerji Tasarrufu Haftası’nda da devam ediyor. 13-14-15-16 Ocak ve 27-28-29-30 Ocak tarihlerinde CarrefourSA mağazalarında Philips işbirliğiyle kurulan stantlarımıza sizi bekliyoruz. Kampanya süresince CareefourSA mağazalarında 30TL ve üzeri alışveriş yapanlara Philips Essential LED lamba 4W, 5.90 TL yerine sadece 2.90 TL.
     Siz de kampanyaya katılıp enerjinizi koruyun; çünkü güzel günler enerji ister

     Kampanya 13-14-15-16 Ocak ve 27-28-29-30 Ocak tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanyaya katılım, CarrefourSA web sitesinde belirtilen mağazalardan, her 30 TL* ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya ile satış fiyatı 5.90 TL olan Philips Essential Led Lamba 4W**, 2.90 TL fiyatına alışveriş anında*** indirimli olarak alınabilecektir. İlgili ürün stoklarla sınırlıdır.

     CarrefourSA mağazlarını öğrenmek için www.carrefoursa.com

     *Bu bedele tütün mamülleri ve alkollü içkiler dahil değildir.
     ** Üründen kaynaklanabilecek sorunlardan ve taleplerden Enerjisa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
     *** Alışverişten sonra alışveriş fişi getirilerek yapılacak kampanyadan yararlanma talepleri kabul edilmeyecektir

    CarrefourSA Enerjisa Kampanyası
    • Kampanya Koşulları:

     - Son 1 yılda elektrik enerjisi tüketiminiz 3600 kWh ve üzerindeyse ve daha önce Enerjisa ile elektrik satış sözleşmesi imzalamadıysanız, Enerjisa’nın avantajlı tarifelerine geçiş için talebinizi yaparak Enerjisa’nın ayrıcalıklı dünyasına adım atabilir ve Maltepe CarrefourSA’dan 25 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

     - Hediye çeki, 3 Ekim - 11 Kasım 2016 tarihleri arasında CarrefourSA Kart ve CarrefourSA Venüs Kart ile yalnızca Maltepe Park CarrefourSA Hipermarketi’nde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

     - Hediye çeki, herhangi bir kampanya ile birleştirilemez veya paraya çevrilemez.

     - CarrefourSA ve Enerjisa; hediye çekinin kullanım tarihini değiştirebilir, hediye çekini yürürlüğe koymayabilir veya hediye çekinin yürürlülüğünü dilediği zaman sonlandırabilir.

     - GSM TL yükleme harcamaları; kuyum alışverişleri; tütün mamulleri, elektronik ürün, küçük ev aletleri, beyaz eşya ürünleri alımlarında hediye çeki kullanılamaz.

    Enerjisa 2015 Çekiliş Kampanyası
    • Kazananlar listelerini aşağıdan indirebilirsiniz.

     Ayesaş talihli listesini indirmek için tıklayın.

     Başkent talihli listesini indirmek için tıklayın.

     Toroslar talihli listesini indirmek için tıklayın.

     Çekiliş kampanyasında kazanan, asil talihliler, 29.01.2016 mesai saati bitimine kadar aşağıdaki bilgileri doldurarak, nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte bu belgeyi 0212 356 74 25 – 0212 356 75 69’a fakslamalıdır.

      enerjisa_cekilis_kampanyasi

     Enerjisa Çekiliş Kampanyaları Milli Piyango İdaresi’nin 18.09.2015 tarih ve Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş (52739871-255.01.02/2791-6791 no’lu), Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş ( 52739871-255.01.02/2795-6795 no’lu) ve Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş (52739871-255.01.02/2793-6793 no’lu) izni ile 01.10.2015 Saat:08:30-31.12.2015 Saat:17:30 tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından kampanyaların kapsadığı illerde düzenlenmektedir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve söz konusu Enerjisa şirketlerinin çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

      

     Kampanyaya Katılım Koşulları

     - Enerjisa müşterileri, yukarıda belirtilen tarihler arasında müşteri hizmet merkezlerimize gelerek kendi abone bilgilerini güncellediklerinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

     - Kampanyaya katılım muhatap başına 1 çekiliş hakkı ile sınırlandırılmıştır.

     - Tüzel müşterilerde, kampanyaya katılım şirketin imza sirkülerindeki şirket yetkilisi tarafından yapılmalıdır.

     - Kampanyaya ENERJİSA çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir.

      

     Kampanya Sonuçlarının İlanı

     - Talihliler, noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecek ve ikramiye kazanan talihliler, 14.01.2016 tarihli Birgün Gazetesi'nde ilan edilecektir.

     Abonelik bilgilerinizi online randevu alarak kolayca güncellemek için tıklayınız.