×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Elektrik Tarifeleri

Enerjisa İle Elektrik Tarifeleri

İşimin Enerjisi başlığı ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz tarifelerimizi, onların ihtiyaç ve tercihlerine göre tasarlıyoruz. Aşağıda sunduğumuz tarifeler altında, esnek fiyatlandırma seçenekleri ile müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Bunun yanında aşağıdaki her ürün tipi için ödeme vadesi çeşitlendirme seçenekleri sunarak müşterilerimizin kendi koşullarına en uygun ödeme vadesini seçebilmelerine olanak sağlıyoruz.

Sabit Fiyatlı Tarife

Sözleşme süresi boyunca enerji piyasasındaki maliyetlerden ve ulusal tarifede meydana gelebilecek değişiklerden etkilenmeyen, aynı birim fiyat ile enerji tedarikine devam edilen tarifedir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

Piyasa Endeksli Tarife

Müşterimizin tüketimi için yapılan enerji tedarik maliyetlerine endeksli üründür. Sözleşme süresi boyunca piyasa maliyetlerinin değişimine paralel olarak birim fiyat değişiklik gösterir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

YEKDEM'i Hariç Sabit Fiyatlı Tarife

YEKDEM* maliyeti dışındaki diğer piyasa dinamiklerinin, sözleşme süresi boyunca sabit olduğu üründür. Sözleşme süresi boyunca YEKDEM hariç birim fiyatta değişiklik olmazken, açıklanan YEKDEM birim maliyetine göre toplam birim fiyat her ay güncellenir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

PTF**’si Hariç Sabit Fiyatlı Tarife

PTF** maliyeti dışındaki diğer piyasa dinamiklerinin, sözleşme süresi boyunca sabit olduğu üründür. Sözleşme süresi boyunca PTF** hariç birim fiyatta değişiklik olmazken, açıklanan PTF birim maliyetine göre toplam birim fiyat her ay güncellenir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

Ulusal Tarife Endeksli Tarife

EPDK tarafından yayınlanan ulusal tarife fiyatları üzerinden indirimli olarak sunulan tarifedir. Ulusal tarife fiyatları azaldığında ya da arttığında aynı indirim oranı uygulanarak enerji tedarikine devam edilir. Böylece sözleşme süresi boyunca müşterilerimiz her zaman Ulusal Tarifeden daha avantajlı elektrik kullanımı yapabilir.

Blend Ürün

Sabit ve Piyasa Endeksli ürünlerin istenilen oran ve hacim ile seçilerek sözleşme süresi boyunca birlikte kullanıldığı tarifedir. Ön ödemeli ya da sonradan ödemeli seçenekler de ürün karmasında kullanılabilir.

* Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması.

**Piyasa Takas Fiyatı

Ürün Broşürü

Kurumsal müşterilerimize özel sunduğumuz elektrik tarifelerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz broşürümüzü incelemek için tıklayabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Talebiniz alınmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Teşekkürler.