×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Elektrik Tarifeleri

Enerjisa İle Elektrik Tarifeleri

İşimin Enerjisi başlığı ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizi, onların ihtiyaç ve tercihlerine göre tasarlıyoruz. Aşağıda sunduğumuz ürünler altında, esnek fiyatlandırma seçenekleri ile müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Bunun yanında aşağıdaki her ürün tipi için ödeme vadesi çeşitlendirme seçenekleri sunarak müşterilerimizin kendi koşullarına en uygun ödeme vadesini seçebilmelerine olanak sağlıyoruz.

Sabit Fiyatlı Ürün

Sözleşme süresi boyunca enerji piyasasındaki maliyetlerden ve ulusal tarifede meydana gelebilecek değişiklerden etkilenmeyen, aynı birim fiyat ile enerji tedarikine devam edilen üründür. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

YEKDEM’i Hariç Sabit Fiyatlı Ürün

YEKDEM* maliyeti dışındaki diğer piyasa dinamiklerinin, sözleşme süresi boyunca sabit olduğu üründür. Sözleşme süresi boyunca YEKDEM hariç birim fiyatta değişiklik olmazken, açıklanan YEKDEM birim maliyetine göre toplam birim fiyat her ay güncellenir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

PTF**’si Hariç Sabit Fiyatlı Ürün

PTF** maliyeti dışındaki diğer piyasa dinamiklerinin, sözleşme süresi boyunca sabit olduğu üründür. Sözleşme süresi boyunca PTF** hariç birim fiyatta değişiklik olmazken, açıklanan PTF birim maliyetine göre toplam birim fiyat her ay güncellenir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

PTF** + YEKDEM’e Endeksli Ürün

Müşterimizin tüketimi için yapılan enerji tedarik maliyetlerine endeksli üründür. Sözleşme süresi boyunca piyasa maliyetlerinin değişimine paralel olarak birim fiyat değişiklik gösterir. Farklı ön ödeme vadeleri ile daha avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilir.

Ulusal Tarife Endeksli Ürün

EPDK tarafından yayınlanan ulusal tarife fiyatları üzerinden indirimli olarak sunulan üründür. Ulusal tarife fiyatları azaldığında ya da arttığında aynı indirim oranı uygulanarak enerji tedarikine devam edilir. Böylece sözleşme süresi boyunca müşterilerimiz her zaman Ulusal Tarifeden daha avantajlı elektrik kullanımı yapabilir.

* Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması.

**Piyasa Takas Fiyatı

Sizi Arayalım

Talebiniz alınmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Teşekkürler.