×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Sürdürülebilirlik
 • Türkiye’de yeşil turizmi desteklemek için “başarı üçgeni”
  Enerjisa, Sabancı Üniversitesi ve UNDP, Küçükköy’ü çevresel sürdürülebilirlik modeline dönüştürmek için güç birliği yapıyor.
  Devamını Oku
 • Enerjisa Enerji CFO’su Michael Moser Küresel Fikir Lideri Seçildi
  Elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri alanlarında Türkiye’nin lider enerji şirketi Enerjisa Enerji’de CFO görevini üstlenen Dr. Michael Moser, ABD’li televizyon kanalı CBS tarafından Sürdürülebilirlik ve Geleceğin Altyapısına Yatırım kategorisinde Küresel Fikir Lideri seçildi
  Devamını Oku
 • Enerjisa Enerji, “İşimin Enerjisi” ile ‘verimlilik ve yeşile dönüş’ için yenilikçi ürünler sunuyor
  Enerjisa Enerji, müşterilerinin enerji tüketiminde tasarruf sağlayarak karbon ayak izini azaltan ve yenilebilir enerji kullanımını arttıran ürünlerini “İşimin Enerjisi” ismiyle tanıttı. Doğa dostu olan yenilikçi ürünlerini “İşimin Enerjisi” çatısı altında yeniden yapılandıran Enerjisa Enerji, bu sayede kurumsal müşteri portföyü için katma değer zincirini genişleterek uçtan uca çözümler sunuyor.
  Devamını Oku
 • Eşarj, Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası (IREC) İle Bir İlki Daha Gerçekleştirdi
  Enerjisa Enerji’nin 2018 yılından beri çoğunluk hisselerine sahip olduğu Türkiye’nin lider elektrikli şarj istasyonu ağı olan Eşarj, Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası (IREC) alarak yenilikçi bakış açısını ve öncülüğünü bir kez daha tescilledi. IREC Sertifikası sayesinde 350’ye yakın Eşarj istasyonunda 1 Temmuz’dan itibaren % 100 oranında yenilenebilir enerji kullanılmaya başlandı. Bu sertifika ile elektrikli araç kullanımı için yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen elektrik kullanımı belgelenecek ve karbon salınımının azaltılmasına önemli bir katkı sağlanacak
  Devamını Oku
 • EŞARJ İSTASYONLARI CARREFOURSA’DA
  Türkiye’nin lider elektrikli şarj istasyonu ağı olan Eşarj ile CarrefourSA, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda Eşarj istasyonu kurulması için iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında İstanbul’da yer alan üç CarrefourSA marketinin otopark alanına şarj istasyonu yerleştirildi. İstinye CarrefourSA Hiper, Anadolu Hisarı CarrefourSA Gurme ve Zekeriyaköy CarrefourSA Gurme marketlerinin otopark alanında yer alan ve halka açık olan şarj istasyonları, CarrefourSA müşterilerinin şarjlanma ihtiyaçlarını kolaylaştıracak.
  Devamını Oku
 • Enerjisa Enerji'nin İlk Sürdürülebilirlik Raporu’na Uluslararası Ödül
  Enerjisa Enerji, 2019 yılında yayımladığı ilk sürdürülebilirlik raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) 2019 Inspire Awards’ta altın ödüle layık görüldü.
  Devamını Oku
 • Uluslararası Stevie Ödülleri’nde Bronz Stevie ödülünün sahibi olduk

  Uluslararası "STEVIE ÖDÜLLERİ"nde Bronz Steive Ödünün Sahibi Olduk. 

  Devamını Oku