×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Sürdürülebilirlik

Kesintisiz ve Ulaşılabilir Enerji

Ana hedefimiz, tüm paydaşlarımıza mümkün olan en yüksek değeri sağlamak ve kesintisiz dağıtım ve satış hizmetleri sağlamaktır.

Hızlı kentleşme sürecinden geçen ülkelerin, yeni altyapı yatırımlarını kentsel yoğunluğun yüksek olduğu yerlere yönlendirmesi gerekiyor. Şebekelerin elektrifikasyon trendi, yenilenebilir enerji sistemlerindeki artış ve elektrikli araç şarj talebindeki büyümeyi karşılayacak şekilde geliştirilmesi gerekiyor. Sürdürülebilir kentleşme için akıllı şehir çözümlerinin elektrik şebekesine entegre edilmesi gerekiyor. Enerji kaynağını seçme esnekliği ve dağıtık üretim eğilimleri ile birlikte, müşteri memnuniyeti daha da önemli hale geliyor.

Bu değişimlere uyum sağlarken hükümetlerin, düzenleyicilerin ve özel sektörün enerjiye evrensel erişimin artan önemini de dikkate alması gerekmektedir.

Enerjisa Enerji olarak ana hedefimiz tüm paydaşlarımıza mümkün olan en yüksek değeri sunmak ve dağıtım ve satış hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmektir. Enerjinin kesintisiz, yüksek kalitede ve erişilebilir olmasını sağlamak için çalışıyoruz.

 

YATIRIMLAR

Dağıtım şirketleri; enerji talebi, şebeke ihtiyaçları ve faaliyet gösterdikleri bölgelerdeki diğer tüm yatırım ihtiyaçlarını dikkate alarak yatırım planlarının oluşturulmasından ve gerçekleştirilmesinden sorumludurlar. Bu yatırımlar enerji güvenliği için çok önemlidir. Enerjisa Enerji olarak, bizler yatırımlarımızı bu sorumluluk ışığında yapmaya devam ediyoruz.

 

Enerjisa Vizyon, Misyon ve Değerler 

 

KESİNTİSİZ ENERJİ TEDARİKİ

Enerjisa Enerji voltaj kalitesi ve arzın sürekliliğini sağlamak için çalışarak yüksek kalitede elektrik arzı sağlamayı amaçlamaktadır.

Kesintisiz enerji tedariki işimizin odağında yer alır. Elektrik tedarikinde yaşanabilecek herhangi bir sorun işimiz için önemli bir risk oluşturur ve müşterilerimizin hayatını doğrudan etkiler. Enerjisa Enerji voltaj kalitesini ve arzın sürekliliğini sağlamak için çalışarak yüksek kalitede elektrik arzına olanak sağlamaktadır. Arz sürekliliği ile birlikte kesintisiz, sürekli, erişilebilir enerji sunmak en önemli önceliklerimiz arasındadır. Bu anlayış aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırmanın anahtarıdır. Kesintisiz enerji dağıtımı sağlamak için şebeke dayanıklılığını ve elektrik kesintilerinin düzenli olarak takip ediyor ve düzenleyici kuruluşa da raporluyoruz. Teknik kalite performansımız dağıtım şirketlerimiz tarafından kendi internet sitelerinde şeffaf bir şekilde raporlanmaktadır.

Kesintisiz enerji sağlamak için, şebeke yatırımlarımıza devam ediyor ve teknolojiden her şekilde yararlanıyoruz.

Şebeke Yönetimi:
Dağıtım şirketlerimiz kesinti yönetimi için endüstriyel bir otomasyon kontrol sistemi olan SCADA’yı kullanmakta ve SCADA sistemi vasıtasıyla dağıtım şebekesinden kesinti verilerini toplamaktadır. Kesinti Yönetimi Sistemi, SCADA sistemine ek olarak Coğrafi Bilgi Sistemlerine (CBS), Müşteri İlişkileri Yönetimi sistemine (CRM) ve İnteraktif Sesli Cevap (IVR) sistemine de entegredir. Enerjisa dağıtım şirketleri, elektrik kesintisi işlemlerini yönetmek için SAP İşgücü Yönetim Sistemine (WFM) bağlanan el cihazları kullanarak saha operasyonlarını gerçekleştireceklerdir.