×

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet tarayıcınızı tam ekran olarak kullanınız.


Kampanyalar

Enerjisa ve BNP Paribas Cardif iş birliği ile KOBİ’lere özel Müşteri Koruma Sigortası Ayrıcalıkları Hediye!

MÜŞTERİ KORUMA SİGORTASI

BNP Paribas Cardif ile yaptığımız iş birliği kapsamında siz değerli Serbest Tüketici KOBİ müşterilerimize aşağıdaki teminatlar* kapsamında fatura borçlarınızı güvence altına alan Müşteri Koruma Sigortası’nı hediye ediyoruz.

Paket 1*:

2.000 TL Vefat ve Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı Aylık 600 TL ye kadar Fatura Ödemesi (Max 6 ay 3.600 TL) Asistans Hizmetleri

Paket 2*:

5.000 TL Vefat ve Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı Aylık 1.750 TL ye kadar Fatura Ödemesi (Max 6 ay 10.500 TL) Asistans Hizmetleri

Kampanya Koşulları

  • Kampanyadan sadece Serbest Tüketici olan Ticarethane ve Sanayi abone grupları yararlanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında sigortalanacak kişinin 18-65 yaş aralığında olması gerekmektedir.
  • Limitler satış temsilcilerimiz tarafından sizlere belirtilecek olup sigorta ürününün aktifleşmesi sonrasında BNP Paribas Cardif tarafından katılım sertifikanız ayrıca SMS ile iletilecektir.
  • Elektrik Satış Sözleşmesi’nin kurulması için verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması ve elektrik tedarikine başlanması kaydıyla Müşteri Koruma Sigortanız sözleşme başlangıç tarihi itibarıyla aktif hale gelecektir.
  • Hasar ihbarları Müşteri tarafından doğrudan BNP Paribas Cardif’e yapılmalıdır. Müşterilerimiz, kendilerine hediye edilen sigorta kapsamındaki risklerden birinin gerçekleşmesi durumunda  444 98 76 numaralı BNP Paribas Cardif Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak hasar ihbarında bulunabilir ve hasar evrakları ile ilgili bilgi alabilirler
  • Asistans hizmetlerinden yararlanmak ve detaylı bilgi için Remo Asistans’ın 0850 480 69 71  nolu hattından arayarak TCKN/katılım sertifikası numarası/Sigorta yapılan Enerjisa Sayaç no  bilgilerini vererek hizmet alabilirsiniz.


Tazminat Ödemesi ile İlgili Hususlar

1.Vefat

Sigortalı’nın sigorta süresi içinde Poliçe’de tanımlı olan şekilde vefat etmesi halinde, 2000/5000 TL limit dahilinde önce Enerjisa’ya müşterinin geçmiş elektrik faturası borcu ödenir, eğer varsa kalan tutar firma tarafından yasal mirasçılarına ödenir.

2- Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı (Ek Teminat)

Sigortalı’nın sigorta süresi içinde Tam ve Daimi Maluliyet’e uğramış olması halinde, 2000/5000 TL limit dahilinde önce Enerjisa’ya müşterinin  geçmiş  elektrik faturası borcu ödenir, eğer varsa kalan tutar firma tarafından müşteriye ödenir.

3- Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik Teminatı (Ek Teminat)

Sigortalı’nın çalıştığı süre içinde Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik raporu alması durumunda(en az 30 günlük), rapor tarihlerine denk gelecek tüketimleri karşılığındaki elektrik faturası borcu (Aylık Tazminat Tutarı kadar) Enerjisa’ya ödenir, eğer varsa kalan tutar BNP Paribas Cardif tarafından müşteriye ödenir.

*Hediye edilen sigorta teminatları BNP Paribas Cardif tarafından verilmektedir. Enerjisa, Müşteri Koruma Poliçesi’ni hediye olarak ücretsiz şekilde sunmakta olup, söz konusu ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Aydınlatma Metni için tıklayınız.