Enerjisa'da Hayat
MENU

Enerjisa'da Hayat

Enerjisa’nın Renkli Dünyasına Hoş Geldin
 • Biz; 22 lokasyonda, 9.000'i aşkın çalışandan oluşan büyük bir takımız.

  Enerji sektörünün yetenekli ve deneyimli uzmanları olarak Türkiye’nin geleceğine katkı sağlarız.

  Fark yaratan başarılara pozitif yaklaşımlarımızla ulaşırız.

  Hepimiz çevreye duyarlı, hayatın yanındayız.

  Her birimiz farklı bir renk katar, Enerjisa ruhunu bizler yaşatırız.

  İşte bu yüzden ekibimize katılan herkese deriz ki;

Enerjik Gönüller
 • enerjik_gonuller

  Toplumda sürdürülebilir değer yaratmak için yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarını çalışanlarımızın desteğiyle gerçekleştiririz.

  Enerjik Gönüller platformumuz altında hayata geçirdiğimiz bu kampanyalarda Enerjisalılar proje önerilerinde bulunabildiği gibi gönüllü olarak da görev alırlar. 

İşte Eşit Enerjisa
 • Enerjisa olarak her birimizin Enerjisa’ya farklı bir renk kattığını bilir, bu çeşitliliğe değer veririz. Bu bilinçle hareket ederek iş hayatında en köklü sorunlardan biri olan "Eşitsizlik" konusunda olulturduğumu vizyonla belirlediğimiz "Kadınlar, Engelliler, Yaş ve Lokasyon" öncelikli alanlarında eşit istihdam yaratmak için çalışırız. 

  Çünkü bize göre her insan cinsiyeti, fiziksel durumu, yaşı, yaşadığı yerine göre  dışlanma ya da istismar korkusu olmadan, yaşamını destekleyecek şekilde kendisini geliştirme ve  iş bulma ve çalışma hakkına sahiptir.

   

Güvenlik İçin El Ele
 • guvenlik_icin_elele
  Enerjisa’da İş Sağlığı ve Güvenliği, her zaman iş süreçlerimizde en önem verdiğimiz konuların başında gelir.

  Bu kapsamda çalışanlarımız, yüklenicilerimiz, müşterilerimiz ve toplum için güvenli bir ortam sağlamak Enerjisa olarak en önemli görevlerimizden biridir.  Bu nedenle iş kazalarının önlenmesinde  “Güvenlik için El Ele” vererek tüm Enerjisalılar’la birlikte çalışır, aramıza katılan herkesin aynı sorumluluğu paylaşmasını bekleriz. Çünkü biz Enerjisa olarak inanıyoruz ki;  gerekli güvenlik önlemleri alındığında her türlü kaza engellenebilir olup, bu önlemleri almak hepimizin ortak sorumluluğudur.

Buluşma Noktalarımız
 • Bazen süpriz bir zamanda  Tatlı 1 Mola’da, keyifli vakit geçirdiğimiz  Mutlu 1 Saat’te, büyük çalışan toplantılarımızda Enerjisalıyla bir araya gelir, büyük Enerjisa takımının enerjisini paylaşırız.

  bulusma_1bulusma_2

   bulusma_3bulusma_4bulusma_5