MENU
Genel Duyurular
 • Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş. (EEDAŞ)’nin Enerjisa Enerji A.Ş ile birleşmesinden önceki duyurularına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  24.03.2017 tarihli EEDAŞ Genel Kurul Toplantı Kararları  

  Enerjisa Enerji A.Ş. Kredi Notu Duyurusu

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Enerjisa Enerji A.Ş.'nin ulusal uzun vadeli kredi notunu AA(tur), görünümünü ise durağan olarak teyit etmiştir. İlgili habere ulaşmak için tıklayın.

  Güncel kredi derecelendirme notumuza ulaşmak için tıklayınız.

KAP Açıklamaları
 • Şirketimizin 25/08/2017 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulu toplantısında, Türk Ticaret Kanunu’nun 159’uncu maddesinin “b” fıkrası ile 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu’nun 19’uncu maddesinin 3’üncü bendinin “b” fıkrası ile 20’nci maddelerine uygun olarak Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Enerjisa Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. ve Enerjisa Doğal Gaz Toptan Satış A.Ş. ünvanlı şirketlerin iştirak paylarının kısmi bölünme yoluyla yeni kurulacak Enerjisa Üretim Santralleri Anonim Şirketi’ne devrine ilişkin dökümanlara ulaşmak için lütfen tıklayın.

  Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Enerjisa Enerji A.Ş ile birleşmesinden önceki KAP bildirimlerine ulaşmak için lütfen tıklayın.

  Enerjisa Enerji A.Ş. KAP bildirimlerine ulaşmak için lütfen tıklayın.

  Enerjisa Enerji A.Ş. İhraç Belgesi için lütfen tıklayın.

Finansal Veriler
 • Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Enerjisa Enerji A.Ş ile birleşmeden önceki finansal verilerine ulaşmak için lütfen ​tıklayın.​​ 

  Finansal verilere erişmek için gereken kullanıcı adı ve şifreler yatırımcılarımız ile e-posta aracılığı ile paylaşılmıştır. Şifreler güvenlik sebebi ile zaman içerisinde değiştirilebilir. Böyle bir durumda e-posta adresi kayıtlı tüm yatırımcılarımıza güncel parolalar eşzamanlı gönderilmektedir.

  Verilere erişim ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda ENERJISA_FINANS@enerjisa.com adresinden veya 0212 385 8984 / 0212 385 8861 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.


  1 Ocak – 31 Aralık 2016 Hesap Dönemine Ait Konsolide Finansal Tablolar ve Bağımsız Denetçi Raporu için tıklayın.

  1 Ocak – 30 Haziran 2017 Hesap Dönemine Ait Konsolide Finansal Tablolar ve Bağımsız Denetçi Raporu için tıklayın.

  1 Ocak – 30 Haziran 2020 Hesap Dönemine Ait Konsolide Finansal Tablolar ve Bağımsız Denetçi Raporu için tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
 • Enerjisa Enerji A.Ş.’nin 25.08.2017 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanağı’na ulaşmak için lütfen tıklayın.

  Enerjisa Enerji A.Ş.’nin Ana Sözleşmesi’ne ulaşmak için lütfen tıklayın.

  Enerjisa Enerji A.Ş.’nin Değişiklik Tasarısı’na ulaşmak için lütfen tıklayın.

  Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Enerjisa Enerji A.Ş ile birleşmesinden önceki Bilgi Toplum Hizmetleri bildirimlerine ulaşmak için lütfen tıklayın.