Basın Bültenleri
MENU

Enerjisa’dan 5 Yeni İşlem Merkezi

Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Enerjisa, Ankara’da 5 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı. 

Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedariğinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Ankara’da Kızılay, Kahramankazan, Mamak, Keçiören ve Çayyolu’nda 5 yeni Enerjisa İşlem Merkezi’nin daha açılışını gerçekleştirildi. Enerjisa İşlem Merkezleri’nin 5 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleşen Açılış Törenlerine; Başbakan Eski Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Enerjisa CEO’su Ziya Erdem, Gölbaşı, Mamak, Kahramankazan Belediye Başkaları, Enerjisa Satış Başkanı Hüseyin Çağlar, Enerjisa Yönetim Ekibi ve yerel yönetim temsilcileri katıldı.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Abonelik başvurularında gerekli evrakları temin eden müşteriler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) tamamlayabiliyor. Ayrıca elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor. Bunun yanı sıra doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde sunulan kaliteli hizmeti daha da yaygınlaştırarak müşterilere daha yakın ve kolay hizmet verilmesi hedefleniyor. Başkent bölgesinde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) sayısı 2018 yılı başından itibaren 5 yeni nokta açılışı ile toplamda 16’ya ulaştı. Hizmet verilen bölgelerde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) toplam sayısı Temmuz sonuna kadar 85’e, yılsonuna kadar da sayısının 105‘e ulaşması hedefleniyor. Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri (EİM), hafta içi 08:30 – 18:30, cumartesi  günü ise 09:00- 16:00 saatlerinde hizmet veriyor.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri aşağıda yer alan adreslerde hizmet verecek;

 

Enerjisa Kızılay İşlem Merkezi:  Necatibey Cad. Sezenler Sok. No:1 Çankaya, Ankara

Enerjisa Kahramankazan İşlem Merkezi: Atatürk Mah. 29 Mayıs Cad. No:101/B Kahramankazan, Ankara

Enerjisa Mamak İşlem Merkezi: Abidinpaşa Mah. Tıp Fakültesi Cad. Çiğdem Apt. No:26/A Mamak, Ankara

Enerjisa Keçiören İşlem Merkezi: Güçlükaya Mah. Kızlarpınarı Cad. No:35/C Keçiören, Ankara

Enerjisa Çayyolu İşlem Merkezi: Mutlukent Mah. 2432 Cad. No: 53 Çayyolu, Ankara

GÖRSEL DOSYALAR