Enerjisa'da İş ve Staj Olanakları
MENU

Enerjisa'da İş ve Staj Olanakları

ENERJİSA'DA İŞE ALIM

Büyük Enerjisa takımına katılan arkadaşlarımızın, Enerjisa değerleriyle örtüşen kişisel özelliklere sahip olmasına pozisyonun gerektirdiği teknik ve davranışsal yeterlilik kadar önem veriyoruz.

Bu anlamda işe alımlarımızda, fırsat eşitliği ilkemiz çerçevesinde, gerekli yetkinlikler ve teknik bilgilerin yanı sıra işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip kişilerin seçimini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Bu öncelikler doğrultusunda iş alım sürecimizde kişilik envanteri, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dil sınavı, vaka çalışması sunumu, değerlendirme merkezi uygulamaları gibi çeşitli araçlardan yararlanıyoruz.

ENERJİSA'DA STAJ

Türkiye’nin Enerjisi olarak içinde bulunduğumuz toprağa hizmet etmeyi önemsiyoruz. Yaşı, cinsiyeti, görevi ne olursa olsun herkesin katkısıyla bu güce ulaşıyoruz. Bu nedenle staj programımızı sadece yeni nesillere iş hayatını tanıma imkanı sunduğu için değil, ülkemize sağldağımız katkı nedeniyle önemsiyoruz.

Gençlerimizi Enerjisa’nın ve Türkiye’nin geleceği olarak görüyor, stajyerlerimize özel oryantasyon programımızla bireysel ve kariyer gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Staj deneyimini yalnızca bir kariyer basamağı olarak değil, bireysel gelişiminin de bir parçası gören tüm genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz.

Açık pozisyonlarımızı Kariyernet ve Linkedin’den takip edebilirsiniz.