Dağıtım
MENU

Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.

Yönetim Kurulu
 • Yönetim Kurulu

  MEHMET GÖÇMEN
  Yönetim Kurulu Başkanı

  KEITH PLOWMAN
  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  KIVANÇ ZAİMLER
  Yönetim Kurulu Üyesi

  SASCHA BIBERT
  Yönetim Kurulu Üyesi

Bilgi Toplumu Hizmetleri
 • Bilgi Toplumu Hizmetleri’ne ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İletişim
 • Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.

  Sabancı Center Kule 2, Kat 4,
  4. Levent 34330 İstanbul

Duyurular
 • Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ulusal uzun vadeli kredi notunu AA (tur), görünümünü  durağan olarak belirledi. Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin büyük oranda operasyonlarının regüle doğası, olumlu piyasa reformları, öngörülebilir nakit pozisyonu, güçlü hissedarları ve parçası olduğu Enerjisa’nın güçlü yapısına dikkat çekildi.

   

  Enerjisa CEO’su Kıvanç Zaimler, 2016 yılında başarılı bir performans sergileyen Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin aldığı kredi notuna ilişkin: “Enerjisa olarak sektörel tecrübemizin ve güçlü finansal yapımızın, bu finansal başarıda büyük rol oynadığını düşünüyorum. Başkent EDAŞ şirketimizden sonra Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş. için aldığımız aynı kredi notu ile şirketlerimize duyulan güvenin istikrarla devam ettiğini görmek çok gurur verici. Önümüzdeki dönemde de sektörümüze ve paydaşlarımıza değer yaratan çalışmalarımıza, sektörümüzün finansal sürdürülebilirliğini sağlayacak yatırımlara devam edeceğiz.” dedi

   

   

  https://www.fitchratings.com/site/pr/1016941

   

   

  24.03.2017 tarihli Genel Kurul Toplantı Kararları 

KAP Açıklamaları
Finansal Veriler
 • Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş. finansal verilerine erişmek için lütfen tıkl​ayın.​​ Finansal verilere erişmek için gereken kullanıcı adı ve şifreler yatırımcılarımız ile e-posta aracılığı ile paylaşılmıştır. Şifreler güvenlik sebebi ile zaman içerisinde değiştirilebilir. Böyle bir durumda e-posta adresi kayıtlı tüm yatırımcılarımıza güncel parolalar eşzamanlı gönderilecektir.

  Verilere erişim ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda ENERJISA_FINANS@enerjisa.com adresinden veya 0212 385 8984 / 0212 385 8861 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.